Dunlop Gator Grip donkerviolet plectrums 0.96mm (12 stuks)
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,25
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 46 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (3)
Dunlop Gator Grip 1.14mm 12-pack plectrumset blauw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 7,10
€ 7,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.14 mm |
| Dikte plectrum (maat) | heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | delrex (tortex, delrin) |
| Kleur plectrum | blauw |
Dunlop Gator Grip groene plectrums 1.50mm (12 stuks)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,25
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 1.50 mm |
| Dikte plectrum (maat) | extra heavy |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | kunststof |
| Kleur plectrum | groen |
Dunlop Gator Grip 0.71mm 12-pack plectrumset donkerpaars
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 6,15
€ 5,25
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Aantal plectrums | 12 stuks |
| Dikte plectrum (mm) | 0.71 mm |
| Dikte plectrum (maat) | medium |
| Vorm plectrum | standaard |
|---|---|
| Materiaal plectrum | kunststof |
| Kleur plectrum | paars |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 46 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 11:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 13:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Dunlop Gator Grip donkerviolet plectrums 0.96mm (12 stuks) bij je past? Doe de check.
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop Tortex Standard 1.00mm 12-pack plectrumset blauw
4.9
16 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,70
€ 7,10
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PlectrumsGerelateerde producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk Dunlop in de categorie PlectrumsDunlop Tortex Standard 1.00mm 12-pack plectrumset blauw
4.9
16 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,70
€ 7,10