Voodoo Lab Dingbat Large pedalboard
0
nog geen reviews
schrijf een review
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte pedalboard | 40 tot 50 cm breed |
| Diepte pedalboard | 10 tot 20 cm diep |
| Pedalboard bescherming | tas |
| Pedalboard met klittenband | nee |
|---|---|
| Pedalboard met voeding | nee |
| Pedalboard bijzonderheden | plaats voor multi-voeding |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte pedalboard | 50 tot 60 cm breed |
| Diepte pedalboard | 30 tot 40 cm diep |
| Pedalboard bescherming | tas |
| Pedalboard met klittenband | nee |
|---|---|
| Pedalboard met voeding | nee |
| Pedalboard bijzonderheden | plaats voor multi-voeding |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Breedte pedalboard | 40 tot 50 cm breed |
| Diepte pedalboard | 30 tot 40 cm diep |
| Pedalboard bescherming | tas |
| Pedalboard met klittenband | nee |
|---|---|
| Pedalboard met voeding | nee |
| Pedalboard bijzonderheden | ingebouwde pedal switcher |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Voodoo Lab Dingbat Large + Fazley PT-01 Tap Tuner
- Adviesprijs € 398,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 394,-
Voodoo Lab Dingbat Large + DRUMnBASE VP&A-ORD
- Adviesprijs € 406,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 402,-
Twijfel je of de Voodoo Lab Dingbat Large pedalboard bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Voodoo Lab Dingbat Large + Fazley PT-01 Tap Tuner
Artikelnr: 9000-0093-4010
-
+
-
- 1 x Voodoo Lab Dingbat Large pedalboard € 369,-
- 1 x Fazley PT-01 Tap Tuner chromatisch stemapparaat € 29,-
- Adviesprijs € 398,-
- Nu als combinatie voor € 394,-
- Jouw voordeel € 4,-
Voodoo Lab Dingbat Large + DRUMnBASE VP&A-ORD
Artikelnr: 9000-0125-7709
-
+
-
- 1 x Voodoo Lab Dingbat Large pedalboard € 369,-
- 1 x DRUMnBASE VP&A-ORD Vintage Persion Pedal&Amp Original Red tapijt 80 x 60 cm € 37,-
- Adviesprijs € 406,-
- Nu als combinatie voor € 402,-
- Jouw voordeel € 4,-
Voodoo Lab Dingbat Large + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-7539
-
+
-
- 1 x Voodoo Lab Dingbat Large pedalboard € 369,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 376,40
- Nu als combinatie voor € 376,-
- Jouw voordeel € 0,40
Voodoo Lab Dingbat Large + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-7540
-
+
-
- 1 x Voodoo Lab Dingbat Large pedalboard € 369,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 376,80
- Nu als combinatie voor € 376,-
- Jouw voordeel € 0,80
Andere producten van Voodoo Lab
Zoek alle producten van het merk Voodoo LabVoodoo Lab Pedal Power ISO-5 voeding voor effecten
3
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 169,-
€ 157,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie PedalboardDimavery pedalboard/koffer voor effectpedalen groot
3.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 68,-
€ 61,-