Electro-Voice EVID S12.1W 12 inch passieve subwoofer 800W
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 675,-
-14%
€ 579,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)
Electro-Voice EVID S12.1 12 inch passieve subwoofer 800W
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 677,-
€ 659,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS belastbaarheid in Watt | 200 - 349 Watt |
| piekbelasting in Watt | 750 - 999 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Maximum frequentie subwoofer | 140 Hz |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Gevoeligheid | 104 dB |
|---|---|
| 6.3 mm TRS-aansluiting | nee |
| vergrendelbare speakeraansluiting | nee |
| Draadklem ingangen | ja |
| Gewicht per luidspreker | 18 kg |
| Materiaal speakerkast | niet gespecificeerd |
| Type speaker aansluiting | niet gespecificeerd |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 41 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 41 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Electro-Voice EVID S12.1W speakerset + EVID 4.2W speakers
- Adviesprijs € 1.349,-
- Jouw voordeel € 44,-
- Nu als combinatie voor € 1.305,-
Electro-Voice EVID S12.1W speakerset + EVID 6.2W speakers
- Adviesprijs € 1.258,-
- Jouw voordeel € 33,-
- Nu als combinatie voor € 1.225,-
Combinatievoordeel
Electro-Voice EVID S12.1W speakerset + EVID 4.2W speakers
Artikelnr: 9000-0044-9519
-
+
-
2x
- 1 x Electro-Voice EVID S12.1W 12 inch passieve subwoofer 800W € 579,-
- 2 x Electro-Voice EVID 4.2W weerbestendige speakerset 400W, wit € 385,-
- Adviesprijs € 1.349,-
- Nu als combinatie voor € 1.305,-
- Jouw voordeel € 44,-
Levertijd onbekend
Electro-Voice EVID S12.1W speakerset + EVID 6.2W speakers
Artikelnr: 9000-0044-9520
-
+
-
- 1 x Electro-Voice EVID S12.1W 12 inch passieve subwoofer 800W € 579,-
- 1 x Electro-Voice EVID 6.2W weerbestendige speakerset 600W, wit € 679,-
- Adviesprijs € 1.258,-
- Nu als combinatie voor € 1.225,-
- Jouw voordeel € 33,-
Levertijd onbekend
Electro-Voice EVID S12.1W speakerset + EVID S4.2W speakers
Artikelnr: 9000-0044-9521
-
+
-
2x
- 1 x Electro-Voice EVID S12.1W 12 inch passieve subwoofer 800W € 579,-
- 2 x Electro-Voice EVID S4.2W 4 inch 2-weg passieve speakerset 160W € 324,-
- Adviesprijs € 1.227,-
- Nu als combinatie voor € 1.183,-
- Jouw voordeel € 44,-
Levertijd onbekend
Electro-Voice EVID S12.1W speakerset + EVID S5.2W speakers
Artikelnr: 9000-0044-9522
-
+
-
2x
- 1 x Electro-Voice EVID S12.1W 12 inch passieve subwoofer 800W € 579,-
- 2 x Electro-Voice EVID S5.2W 5.25 inch passieve speakerset 300W € 469,-
- Adviesprijs € 1.517,-
- Nu als combinatie voor € 1.438,-
- Jouw voordeel € 79,-
Levertijd onbekend
Electro-Voice EVID S12.1W speakerset + EVID S8.2W speakers
Artikelnr: 9000-0044-9523
-
+
-
2x
- 1 x Electro-Voice EVID S12.1W 12 inch passieve subwoofer 800W € 579,-
- 2 x Electro-Voice EVID S8.2W 8 inch passieve speakerset € 720,-
- Adviesprijs € 2.019,-
- Nu als combinatie voor € 1.939,-
- Jouw voordeel € 80,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Electro-Voice
Zoek alle producten van het merk Electro-VoiceElectro-Voice EKX-12P 12 inch actieve tweeweg luidspreker
4.4
16 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.069,-
€ 933,-
Electro-Voice Evolve 50 Rolling Case voor Evolve 50 / 30M
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 289,-
€ 238,-
Electro-Voice ELX200-12 12 inch 2-weg passieve speaker 1200W
4.8
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 565,-
€ 475,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Passieve subwooferOmnitronic BX-1850 passieve subwoofer 1200 Watt
4.3
27 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 298,-
€ 225,-
Gerelateerde producten van Electro-Voice
Zoek alle producten van het merk Electro-Voice in de categorie Passieve subwooferElectro-Voice EVID S10.1DB 2x 10 inch passieve subwoofer 1600W
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.016,-
€ 902,-