Omnitronic ODP-206T 6 inch 11 Volt installatiespeaker set, wit
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 445,-
-9%
€ 406,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Omnitronic ODP-206T 6 inch 11 Volt installatiespeaker set, zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 445,-
€ 406,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | euroblock |
| Nominale impedantie | 16 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 50 - 99 Watt |
| piekbelasting in Watt | 100 - 199 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 6 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 12 kg |
| Maximale SPL | 110 dB - 119 dB |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Gevoeligheid | 89 dB |
| Set | ja |
| installatie-speaker / 100 Volt | ja |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 29 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2 x Omnitronic ODP-206T 16 Ohm White
- Adviesprijs € 812,-
- Jouw voordeel € 33,-
- Nu als combinatie voor € 779,-
Omnitronic ODP-206T 16 Ohm white + speakerdraad 1 meter
- Nu als combinatie voor € 407,95
Combinatievoordeel
2 x Omnitronic ODP-206T 16 Ohm White
Artikelnr: 9000-0047-3311
-
2x
- Adviesprijs € 812,-
- Nu als combinatie voor € 779,-
- Jouw voordeel € 33,-
Omnitronic ODP-206T 16 Ohm white + speakerdraad 1 meter
Artikelnr: 9000-0047-3312
-
+
-
Andere producten van Omnitronic
Zoek alle producten van het merk OmnitronicOmnitronic MCV-19 8U 19 inch topload flightcase
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 162,-
€ 155,-
Gerelateerde producten van Omnitronic
Zoek alle producten van het merk Omnitronic in de categorie Passieve fullrangeOmnitronic TMX-1230 drieweg 12 inch passieve luidspreker
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 164,-
€ 155,-
Omnitronic OD-6 passieve 6.5 inch outdoor luidsprekerset wit
Op voorraad
Adviesprijs
€ 165,-
€ 144,-
Omnitronic OD-6 passieve 6.5 inch outdoor luidsprekerset zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 165,-
€ 144,-