Omnitronic OD-6 passieve 6.5 inch outdoor luidsprekerset wit
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 165,-
-21%
€ 131,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (1)
Omnitronic OD-6 passieve 6.5 inch outdoor luidsprekerset zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 165,-
€ 131,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type speaker aansluiting | draad terminal |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| RMS belastbaarheid in Watt | 0 - 49 Watt |
| piekbelasting in Watt | 50 - 99 Watt |
| Diameter mid driver/woofer | 6.5 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Gewicht per luidspreker | 6 kg |
| Maximale SPL | 90 dB - 99 dB |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Set | ja |
| installatie-speaker / 100 Volt | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Combinatievoordeel
Omnitronic OD-6 + speakerkabel 10 meter
- Adviesprijs € 150,10
- Jouw voordeel € 0,10
- Nu als combinatie voor € 150,-
2x Omnitronic OD-6
- Adviesprijs € 262,-
- Jouw voordeel € 12,-
- Nu als combinatie voor € 250,-
Combinatievoordeel
Omnitronic OD-6 + speakerkabel 10 meter
Artikelnr: 9000-0053-3779
-
+
-
10x
- 1 x Omnitronic OD-6 passieve 6.5 inch outdoor luidsprekerset wit € 131,-
- 10 x Tasker C275 zwarte speakerkabel per meter, 2x 1.5 mm² € 1,91
- Adviesprijs € 150,10
- Nu als combinatie voor € 150,-
- Jouw voordeel € 0,10
2x Omnitronic OD-6
Artikelnr: 9000-0053-3781
-
2x
- Adviesprijs € 262,-
- Nu als combinatie voor € 250,-
- Jouw voordeel € 12,-
Andere producten van Omnitronic
Zoek alle producten van het merk OmnitronicOmnitronic TMX-1230 drieweg 12 inch passieve luidspreker
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 164,-
€ 155,-
Omnitronic K-1 flightcase met plukschuim 425x300x140 mm
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 306,-
€ 112,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Passieve fullrangeLD Systems SAT 262 G2 W 2x 6.5 inch passieve installatie luidspreker (wit)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 315,-
€ 142,-
Audac WX502MK2 passieve 2-weg 5,25 inch speaker (zwart) (set van 2)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 219,-
€ 214,-
Gerelateerde producten van Omnitronic
Zoek alle producten van het merk Omnitronic in de categorie Passieve fullrangeOmnitronic TMX-1230 drieweg 12 inch passieve luidspreker
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 164,-
€ 155,-
Omnitronic OD-5 passieve 5.25 inch outdoor luidsprekerset zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 130,-
€ 80,-