Devine Axeo 8A Actieve luidsprekerset inclusief accessoires
TIJDELIJK 5% EXTRA KORTING MET CODE: EM262
Bekijk ook eens (5)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 50 - 99 Watt |
| Maximale SPL | 110 dB - 119 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 8 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth, SD kaart |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
|---|---|
| Minimum frequentie | 80 - 99 Hz |
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 7 kg |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
Devine Axeo 10A actieve 10 inch fullrange luidspreker
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 232,-
€ 145,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 100 - 199 Watt |
| Maximale SPL | 110 dB - 119 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 10 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth, SD kaart |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | nee |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | M20 schroefdraad |
| Gewicht per luidspreker | 10 kg |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 12 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth, SD kaart |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 13 kg |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
Devine Axeo 15A actieve 15 inch fullrange luidspreker
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 350,-
€ 219,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth, SD kaart |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 2 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 2 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 13 kg |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
Devine Axeo 15A SET actieve 15 inch fullrange luidspreker set van 2
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 438,-
€ 419,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| RMS vermogen in Watt | 200 - 349 Watt |
| Maximale SPL | 120 dB - 129 dB |
| Diameter mid driver/woofer | 15 inch |
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Bluetooth | ja |
| Afspeelmogelijkheden | Bluetooth, SD kaart |
| Type analoge audio uitgang(en) | mix out gebalanceerd (6.3 mm TRS jack) |
| Type analoge audio ingang(en) | line in ongebalanceerd stereo (3.5 mm TRS (mini) jack), line in gebalanceerd (6.3 mm TRS jack), line in gebalanceerd (XLR), microfooningang (XLR) |
| Aantal stereo aux inputs | 1 |
| Ingangen geschikt voor microfoon | 1 |
| Ingangen geschikt voor (bas) gitaar | 0 |
| Ingangen geschikt voor line signalen | 1 |
| Uitgang voor passieve luidspreker | nee |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 19 - 19.9 kHz |
| DSP | geen DSP |
| Ingebouwde equalizer | ja |
| Geschikt als monitor | nee |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Montagepunten | 35 mm statiefflens |
| Gewicht per luidspreker | 13 kg |
| Aantal (full range) speakers | ~ |
| Aantal subwoofers | ~ |
| Actief of passief | ~ |
| Speakerset inclusief | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 23 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 23 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 11:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 13:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Andere producten van Devine
Zoek alle producten van het merk DevineDevine SND-30-24-8 Stagesnake XLR stage haspel 24-weg 30 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 535,-
Devine SNC-10-8-4 Stagesnake XLR multikabel 8-weg 10 meter
4.5
10 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 206,-
€ 129,-
Devine MixDesk 1002FX-MP 10-kanaals mixer met FX en mediaspeler
4.8
24 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 286,-
€ 179,-