Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated mondstuk voor tuba
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 158,-
-13%
€ 137,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Denis Wick 52863L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated mondstuk voor tuba
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 163,-
€ 163,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Geschikt voor type blaasinstrument | tuba |
| Afwerking mondstuk | verzilverd |
| Boring mondstuk | 8.8 mm |
| Diameter cup | 31.3 mm |
|---|---|
| Diepte cup | zeer diep |
| Materiaal mondstuk | metaal |
| Diameter rand | 47.5 mm |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated + MusicNomad MN705
- Nu als combinatie voor € 142,-
Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated + Innox ISA 02
- Adviesprijs € 154,50
- Jouw voordeel € 3,50
- Nu als combinatie voor € 151,-
Combinatievoordeel
Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated + MusicNomad MN705
Artikelnr: 9000-0119-4092
-
+
-
Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated + Innox ISA 02
Artikelnr: 9000-0119-4093
-
+
-
- 1 x Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated mondstuk voor tuba € 137,-
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard € 17,50
- Adviesprijs € 154,50
- Nu als combinatie voor € 151,-
- Jouw voordeel € 3,50
Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated + Innox ISA 01 MKII + Innox MB 10
Artikelnr: 9000-0119-4094
-
+
-
+
-
- 1 x Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated mondstuk voor tuba € 137,-
- 1 x Innox ISA 01 MKII muziekstandaard met geperforeerd blad € 29,-
- 1 x Innox MB 10 lessenaar lamp € 7,95
- Adviesprijs € 173,95
- Nu als combinatie voor € 168,-
- Jouw voordeel € 5,95
Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated + Yamaha BMMNMBRUSHS
Artikelnr: 9000-0119-4090
-
+
-
- 1 x Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated mondstuk voor tuba € 137,-
- 1 x Yamaha BMMNMBRUSHS mondstukborstel voor blaasinstrumenten small € 16,30
- Adviesprijs € 153,30
- Nu als combinatie voor € 152,-
- Jouw voordeel € 1,30
Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated + Yamaha BMMFCLEANERS4 AFC-S
Artikelnr: 9000-0119-4091
-
+
-
- 1 x Denis Wick 52862L Classic Tuba Mouthpiece Silver Plated mondstuk voor tuba € 137,-
- 1 x Yamaha BMMFCLEANERS4 AFC-S flexibele cleaner € 18,20
- Adviesprijs € 155,20
- Nu als combinatie voor € 154,-
- Jouw voordeel € 1,20
Andere producten van Denis Wick
Zoek alle producten van het merk Denis WickDenis Wick 5531 Adjustable Cup Mute demper voor trompet en kornet
Op voorraad
Adviesprijs
€ 74,-
€ 54,-