DAP EVO 8T passieve luidsprekerset wit
Adviesprijs
€ 342,-
-30%
€ 239,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog ruim voldoende voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (1)
DAP EVO 8T passieve luidsprekerset 100V zwart
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 239,-
€ 239,-
| Diameter mid driver/woofer | 8 inch |
|---|---|
| Diameter tweeter | 1 inch |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geschikt voor buiten | ja |
| Gevoeligheid | 90 dB |
| Gewicht per luidspreker | 5 kg |
| installatie-speaker / 100 Volt | ja |
| Kleur | zwart |
| Materiaal speakerkast | kunststof |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Nominale impedantie | 8 Ohm |
| piekbelasting in Watt | 100 - 199 Watt |
| RMS belastbaarheid in Watt | 50 - 99 Watt |
| Set | ja |
| Type speaker aansluiting | draad terminal |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x DAP EVO 8T wit
- Adviesprijs € 478,-
- Jouw voordeel € 16,-
- Nu als combinatie voor € 462,-
4x DAP EVO 8T wit
- Adviesprijs € 956,-
- Jouw voordeel € 49,-
- Nu als combinatie voor € 907,-
Combinatievoordeel
2x DAP EVO 8T wit
Artikelnr: 9000-0055-7299
-
2x
- Adviesprijs € 478,-
- Nu als combinatie voor € 462,-
- Jouw voordeel € 16,-
4x DAP EVO 8T wit
Artikelnr: 9000-0055-7300
-
4x
- Adviesprijs € 956,-
- Nu als combinatie voor € 907,-
- Jouw voordeel € 49,-
8x DAP EVO 8T wit
Artikelnr: 9000-0055-7301
-
8x
- Adviesprijs € 1.912,-
- Nu als combinatie voor € 1.797,-
- Jouw voordeel € 115,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Opbouw 100V LuidsprekerAudac WX502MK2/OB passieve 2-weg indoor/outdoor 5.25 inch (zwart) (set)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 263,-
€ 254,-