Keeley Loomer multi-effectpedaal
Adviesprijs
€ 423,-
-14%
€ 365,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
B-Stock vanaf € 356,-
Bekijk ook eens (1)
Keeley Dark Side multi-effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 379,-
€ 339,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| expressiepedaal | nee |
| Effect type | delay, flanger, fuzz, phaser, rotary, vibrato |
| Stereo ingang | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| fx loop | ja |
| Luidspreker/versterker-simulatie | nee |
| True bypass | ja |
| Voltage | 9V |
| Stroomsterkte | < 100 mA |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Microfooningang | nee |
| Mini pedaal | ~ |
| Tap tempo-functie | ~ |
| Type galm effect | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 26 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Keeley Loomer + adapter
- Adviesprijs € 376,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 375,-
Keeley Loomer + RockBoard Gold Series
- Adviesprijs € 372,40
- Jouw voordeel € 0,40
- Nu als combinatie voor € 372,-
Combinatievoordeel
Keeley Loomer + adapter
Artikelnr: 9000-0030-1878
-
+
-
- 1 x Keeley Loomer multi-effectpedaal € 365,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 376,75
- Nu als combinatie voor € 375,-
- Jouw voordeel € 1,75
Keeley Loomer + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8155
-
+
-
- 1 x Keeley Loomer multi-effectpedaal € 365,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 10 cm € 7,40
- Adviesprijs € 372,40
- Nu als combinatie voor € 372,-
- Jouw voordeel € 0,40
Keeley Loomer + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8156
-
+
-
- 1 x Keeley Loomer multi-effectpedaal € 365,-
- 1 x RockBoard Gold Series Flat Patch Cable zwart 30 cm € 7,80
- Adviesprijs € 372,80
- Nu als combinatie voor € 372,-
- Jouw voordeel € 0,80
Keeley Loomer + batterij (10x)
Artikelnr: 9000-0030-1879
-
+
-
- 1 x Keeley Loomer multi-effectpedaal € 365,-
- 1 x Procell Intense Alkaline 9V/6LR61 10-Pack batterijen € 13,95
- Adviesprijs € 378,95
- Nu als combinatie voor € 378,-
- Jouw voordeel € 0,95
Keeley Loomer + patchkabels
Artikelnr: 9000-0030-1880
-
+
-
- 1 x Keeley Loomer multi-effectpedaal € 365,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 373,10
- Nu als combinatie voor € 372,-
- Jouw voordeel € 1,10
Keeley Loomer + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0030-1881
-
+
-
- 1 x Keeley Loomer multi-effectpedaal € 365,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 376,25
- Nu als combinatie voor € 374,-
- Jouw voordeel € 2,25
Andere producten van Keeley
Zoek alle producten van het merk KeeleyKeeley Bassist Compressor Limiting Amplifier Chromalux 2K24 Custom Shop Edition
Op voorraad
Adviesprijs
€ 259,-
€ 249,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie FuzzElectro Harmonix Nano Big Muff Pi distortion/sustainer
4.1
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 108,-
€ 79,-
Filters