Yamaha Standard CL-3C mondstuk voor Bb/A klarinet
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 62,-
-31%
€ 43,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type klarinet | Bb-klarinet, A-klarinet |
| Materiaal mondstuk | fenolhars |
| Rietbinder | nee |
| Cap | nee |
|---|---|
| Tip-opening | 1.05 mm |
| Baanlengte | 19 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type klarinet | Bb-klarinet, A-klarinet |
| Materiaal mondstuk | fenolhars |
| Rietbinder | nee |
| Cap | nee |
|---|---|
| Tip-opening | 1.10 mm |
| Baanlengte | 19 mm |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type klarinet | Bb-klarinet, A-klarinet |
| Materiaal mondstuk | fenolhars |
| Rietbinder | nee |
| Cap | nee |
|---|---|
| Tip-opening | 1.30 mm |
| Baanlengte | 19 mm |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Yamaha Standard CL-3C
- Adviesprijs € 86,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 85,-
Yamaha Standard CL-3C + D'Addario Woodwinds VBB0125G2 VENN Bb Clarinet Reed G2 2.5
- Adviesprijs € 67,90
- Jouw voordeel € 0,90
- Nu als combinatie voor € 67,-
Combinatievoordeel
2x Yamaha Standard CL-3C
Artikelnr: 9000-0111-3078
-
2x
- Adviesprijs € 86,-
- Nu als combinatie voor € 85,-
- Jouw voordeel € 1,-
Yamaha Standard CL-3C + D'Addario Woodwinds VBB0125G2 VENN Bb Clarinet Reed G2 2.5
Artikelnr: 9000-0111-3079
-
+
-
- 1 x Yamaha Standard CL-3C mondstuk voor Bb/A klarinet € 43,-
- 1 x D'Addario Woodwinds VBB0125G2 VENN Bb Clarinet Reed G2 2.5 riet voor Bb klarinet € 24,90
- Adviesprijs € 67,90
- Nu als combinatie voor € 67,-
- Jouw voordeel € 0,90
Yamaha Standard CL-3C + D'Addario Woodwinds VBB0130G2 VENN Bb Clarinet Reed G2 3.0
Artikelnr: 9000-0111-3080
-
+
-
- 1 x Yamaha Standard CL-3C mondstuk voor Bb/A klarinet € 43,-
- 1 x D'Addario Woodwinds VBB0130G2 VENN Bb Clarinet Reed G2 3.0 riet voor Bb klarinet € 28,-
- Adviesprijs € 71,-
- Nu als combinatie voor € 70,-
- Jouw voordeel € 1,-
Yamaha Standard CL-3C + D'Addario Woodwinds VBB0140G2 VENN Bb Clarinet Reed G2 4.0
Artikelnr: 9000-0111-3081
-
+
-
- 1 x Yamaha Standard CL-3C mondstuk voor Bb/A klarinet € 43,-
- 1 x D'Addario Woodwinds VBB0140G2 VENN Bb Clarinet Reed G2 4.0 riet voor Bb klarinet € 24,90
- Adviesprijs € 67,90
- Nu als combinatie voor € 67,-
- Jouw voordeel € 0,90
Yamaha Standard CL-3C + Vandoren LC51BP M/O
Artikelnr: 9000-0111-3082
-
+
-
- 1 x Yamaha Standard CL-3C mondstuk voor Bb/A klarinet € 43,-
- 1 x Vandoren LC51BP M/O zwarte ligatuur voor Bb klarinet € 47,-
- Adviesprijs € 90,-
- Nu als combinatie voor € 89,-
- Jouw voordeel € 1,-
Yamaha Standard CL-3C + Carl Fischer Festival Classics
Artikelnr: 9000-0111-3083
-
+
-
- 1 x Yamaha Standard CL-3C mondstuk voor Bb/A klarinet € 43,-
- 1 x Carl Fischer Festival Classics voor klarinet € 24,50
- Adviesprijs € 67,50
- Nu als combinatie voor € 66,-
- Jouw voordeel € 1,50
Filters