MXR EVH 5150 Chorus
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 299,-
-10%
€ 269,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (4)
MXR EVH Phase 90 Eddie Van Halen phaser
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 206,-
€ 149,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type modulatie effect | phaser |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Extra functies wah-pedaal | ~ |
| LED-indicatie | ~ |
MXR EVH117 Eddie Van Halen Flanger
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 289,-
€ 279,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type modulatie effect | flanger |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | nee |
| Stereo uitgang | nee |
| Voltage | 18V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Extra functies wah-pedaal | ~ |
| LED-indicatie | ~ |
MXR EVH 5150 Overdrive effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 215,-
€ 205,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type modulatie effect | ~ |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | ja |
| Stereo uitgang | ~ |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | overdrive |
| Voorzien van buizen | nee |
| Variabel voltage | nee |
| Extra functies wah-pedaal | ~ |
| LED-indicatie | ~ |
Dunlop EVH95 Eddie van Halen Signature Wah pedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 288,-
€ 243,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type modulatie effect | ~ |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | ja |
| Stereo uitgang | ~ |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
|---|---|
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type vervorming | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Extra functies wah-pedaal | geen |
| LED-indicatie | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Boss SDE-3000 EVH Dual Digital Delay + MXR EVH 5150 Chorus
- Adviesprijs € 734,-
- Jouw voordeel € 24,-
- Nu als combinatie voor € 710,-
MXR EVH 5150 Chorus + adapter
- Adviesprijs € 280,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 279,-
Combinatievoordeel
Boss SDE-3000 EVH Dual Digital Delay + MXR EVH 5150 Chorus
Artikelnr: 9000-0111-8794
-
+
-
- 1 x Boss SDE-3000 EVH Dual Digital Delay € 465,-
- 1 x MXR EVH 5150 Chorus € 269,-
- Adviesprijs € 734,-
- Nu als combinatie voor € 710,-
- Jouw voordeel € 24,-
MXR EVH 5150 Chorus + adapter
Artikelnr: 9000-0045-5773
-
+
-
- 1 x MXR EVH 5150 Chorus € 269,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 280,75
- Nu als combinatie voor € 279,-
- Jouw voordeel € 1,75
MXR EVH 5150 Chorus + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8347
-
+
-
- Adviesprijs € 276,40
- Nu als combinatie voor € 276,-
- Jouw voordeel € 0,40
MXR EVH 5150 Chorus + RockBoard Gold Series
Artikelnr: 9000-0140-8348
-
+
-
- Adviesprijs € 276,80
- Nu als combinatie voor € 276,-
- Jouw voordeel € 0,80
MXR EVH 5150 Chorus + pedalboard + tas
Artikelnr: 9000-0045-5775
-
+
-
- 1 x MXR EVH 5150 Chorus € 269,-
- 1 x Innox PBO 04 pedalboard met tas € 55,-
- Adviesprijs € 324,-
- Nu als combinatie voor € 318,-
- Jouw voordeel € 6,-
MXR EVH 5150 Chorus + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0045-5776
-
+
-
- 1 x MXR EVH 5150 Chorus € 269,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 280,25
- Nu als combinatie voor € 278,-
- Jouw voordeel € 2,25
MXR EVH 5150 Chorus + patchkabels
Artikelnr: 9000-0045-5777
-
+
-
- 1 x MXR EVH 5150 Chorus € 269,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 277,10
- Nu als combinatie voor € 276,-
- Jouw voordeel € 1,10
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie ModulatieWalrus Audio Janus Fuzz / Tremolo met joystick controle
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 392,-
€ 352,-
Electro Harmonix Nano Small Stone Analoge Phase Shifter
4.6
19 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 98,-
€ 66,-
Gerelateerde producten van MXR
Zoek alle producten van het merk MXR in de categorie ModulatieMXR Custom Shop CSP026 '74 Vintage Phase 90 phaser effectpedaal
Op voorraad
Adviesprijs
€ 211,-
€ 166,-