DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal
Adviesprijs
€ 163,-
-25%
€ 122,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (3)
DOD Phasor 201 phaser effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 123,-
€ 83,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type modulatie effect | phaser |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | ja |
| Stereo uitgang | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type effect | ~ |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
DOD Envelope Filter 440 effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 115,-
€ 103,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type modulatie effect | ~ |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | ja |
| Stereo uitgang | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type effect | ~ |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
DOD Meatbox Subsynth Subharmonic Generator effectpedaal
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 179,-
€ 145,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type modulatie effect | ~ |
| Mini pedaal | nee |
| True bypass | ja |
| Stereo uitgang | nee |
| Voltage | 9V |
| Voeding mogelijk via batterij | ja |
| Center negative / positive | center negative |
|---|---|
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Adapter meegeleverd | nee |
| Type effect | instrument-simulatie / synth |
| Type vervorming | ~ |
| Variabel voltage | ~ |
| Voorzien van buizen | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
DOD FX13 Gonkulator Modulator + adapter
- Adviesprijs € 133,25
- Jouw voordeel € 1,25
- Nu als combinatie voor € 132,-
DOD FX13 Gonkulator Modulator + Rockpower 50 NT EU
- Adviesprijs € 133,75
- Jouw voordeel € 1,75
- Nu als combinatie voor € 132,-
Combinatievoordeel
DOD FX13 Gonkulator Modulator + adapter
Artikelnr: 9000-0103-7580
-
+
-
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 1 x Devine AD 100 9V DC adapter € 11,25
- Adviesprijs € 133,25
- Nu als combinatie voor € 132,-
- Jouw voordeel € 1,25
DOD FX13 Gonkulator Modulator + Rockpower 50 NT EU
Artikelnr: 9000-0103-7581
-
+
-
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 1 x Rockpower NT 50 EU 9V DC, 1300 mA, adapter voor effectpedalen met daisy chain € 11,75
- Adviesprijs € 133,75
- Nu als combinatie voor € 132,-
- Jouw voordeel € 1,75
DOD FX13 Gonkulator Modulator + Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0103-7582
-
+
-
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 1 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 130,95
- Nu als combinatie voor € 129,-
- Jouw voordeel € 1,95
DOD FX13 Gonkulator Modulator + 2x Devine GIT55 Performer
Artikelnr: 9000-0103-7583
-
+
-
2x
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 2 x Devine GIT55 Performer gitaarkabel mono jack-jack 5.5 m € 8,95
- Adviesprijs € 139,90
- Nu als combinatie voor € 137,-
- Jouw voordeel € 2,90
DOD FX13 Gonkulator Modulator + Devine PCH/0.15
Artikelnr: 9000-0103-7584
-
+
-
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 1 x Devine PCH/0.15 patchkabels haaks mono jack-jack 15 centimeter € 8,10
- Adviesprijs € 130,10
- Nu als combinatie voor € 129,-
- Jouw voordeel € 1,10
DOD FX13 Gonkulator Modulator + Innox PBO 04
Artikelnr: 9000-0103-7585
-
+
-
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 1 x Innox PBO 04 pedalboard met tas € 55,-
- Adviesprijs € 177,-
- Nu als combinatie voor € 171,-
- Jouw voordeel € 6,-
DOD FX13 Gonkulator Modulator + Klotz KIK6.0PPSW
Artikelnr: 9000-0103-7586
-
+
-
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 1 x Klotz KIK6.0PPSW jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel € 20,80
- Adviesprijs € 142,80
- Nu als combinatie voor € 141,-
- Jouw voordeel € 1,80
DOD FX13 Gonkulator Modulator + 2x Klotz KIK6.0PPSW
Artikelnr: 9000-0103-7587
-
+
-
2x
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 2 x Klotz KIK6.0PPSW jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel € 20,80
- Adviesprijs € 163,60
- Nu als combinatie voor € 159,-
- Jouw voordeel € 4,60
DOD FX13 Gonkulator Modulator + Klotz AU-AJJ0030
Artikelnr: 9000-0103-7588
-
+
-
- 1 x DOD Gonkulator Modulator ring modulator overdrive effectpedaal € 122,-
- 1 x Klotz AU-AJJ0030 2x patchkabel 6.35 mm haaks 30 centimeter € 9,20
- Adviesprijs € 131,20
- Nu als combinatie voor € 130,-
- Jouw voordeel € 1,20
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie ModulatieElectro Harmonix Nano Small Stone Analoge Phase Shifter
4.6
19 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 98,-
€ 66,-
Filters