Gator Cases GM-1W nylon tas voor draadloos microfoon systeem
Gator Cases
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Ruimte voor aantal microfoons
- 1
- Speciaal voor microfoontype
- Draadloos
- Soort bescherming
- Tas
- 19 inch-rackformaat
- Niet van toepassing
- Materiaal
- Nylon
- Afneembaar deksel
- Nee
- Handvatten
- Ja
- Wielen
- Nee
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 900 gr
- Afmeting
- 37,0 x 27,0 x 12,0 cm
Productspecificaties
- Gator Cases GM-1W
- materiaal: nylon
- geschikt voor 1 draadloos microfoonsysteem
- ontvanger, zender en accessoires
- kan vanuit de tas gebruikt worden
- lichtgewicht en duurzaam
- antenne kan uitgeschoven worden in de tas
- verwijderbare voor- en achterkant
- verstelbare schouderriem
- afmetingen:
- lengte interieur: 21.6 cm
- breedte interieur: 20.3 cm
- hoogte interieur: 5.1 cm
- lengte exterieur: 34.9 cm
- breedte exterieur: 25.4 cm
- hoogte exterieur: 11.4 cm
- gewicht: 1.8 kg
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels
- 7 werkdagen Goes Reserveren
- 7 werkdagen Rotterdam Reserveren
- 7 werkdagen Amsterdam Reserveren
- 7 werkdagen Apeldoorn Reserveren
- 7 werkdagen Antwerpen Reserveren
x2
2x Gator Cases GM-1W
- Adviesprijs
- 88,00
- Nu als combinatie voor
- 85,00
- Jouw voordeel
- 3,00
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Gator Cases GM-1W + Penn Elcom
- Adviesprijs
- 50,35
- Nu als combinatie voor
- 49,00
- Jouw voordeel
- 1,35
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Specificaties
Productkenmerken
- Duurzaamheid product
- Niet gespecificeerd
- Ruimte voor aantal microfoons
- 1
- Speciaal voor microfoontype
- Draadloos
- Soort bescherming
- Tas
- 19 inch-rackformaat
- Niet van toepassing
- Materiaal
- Nylon
- Afneembaar deksel
- Nee
- Handvatten
- Ja
- Wielen
- Nee
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
- Gewicht
- 900 gr
- Afmeting
- 37,0 x 27,0 x 12,0 cm
Productspecificaties
- Gator Cases GM-1W
- materiaal: nylon
- geschikt voor 1 draadloos microfoonsysteem
- ontvanger, zender en accessoires
- kan vanuit de tas gebruikt worden
- lichtgewicht en duurzaam
- antenne kan uitgeschoven worden in de tas
- verwijderbare voor- en achterkant
- verstelbare schouderriem
- afmetingen:
- lengte interieur: 21.6 cm
- breedte interieur: 20.3 cm
- hoogte interieur: 5.1 cm
- lengte exterieur: 34.9 cm
- breedte exterieur: 25.4 cm
- hoogte exterieur: 11.4 cm
- gewicht: 1.8 kg
Productinformatie
Artikelnr: 9000-0063-9942
Algemeen
Het transporteren van een draadloos microfoon systeem is eenvoudiger dan ooit dankzij de GM-1W nylon tas van Gator Cases. Hierin is ruimte gemaakt voor alle onderdelen van dit systeem: zowel de ontvangers als de zender unit, 1 microfoon, maar ook de accessoires. Het mooie aan de GM-1W is dat je jouw microfoon systeem vanuit de tas kunt gebruiken. Ook de antenne kun je gewoon in de thuis uitschuiven. Bovendien kun je zowel de voor- als de achterkant verwijderen, zodat je gemakkelijk toegang krijgt tot het systeem. Het exterieur van deze tas is gemaakt van duurzaam nylon. Voor het dragen van de tas kun je gebruik maken van de verstelbare schouderriem.
Servicebelofte
Bax Music Garantie Op dit product krijg je levenslange garantie op fabrieksfouten.
Op dit product krijg je levenslange garantie op fabrieksfouten.
Reviews
Anderen kochten ook
-
Populair -25%Adviesprijs 60,- 45,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 12,10 9,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 12,30 7,10Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -60%Adviesprijs 29,- 11,60Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Combinatievoordeel
2x Gator Cases GM-1W
Artikelnr: 9000-0063-9949
x2
- Adviesprijs
- 88,-
- Nu als combinatie voor
- 85,-
- Jouw voordeel
- 3,-
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Gator Cases GM-1W + Penn Elcom
Artikelnr: 9000-0063-9950
- 1 x Gator Cases GM-1W nylon tas voor draadloos microfoon systeem 44,00
- 1 x Penn Elcom D2101L tour label, 130 x 85 mm 6,35
- Adviesprijs
- 50,35
- Nu als combinatie voor
- 49,00
- Jouw voordeel
- 1,35
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Gator Cases GM-1W + Innox RPD F8F-FS
Artikelnr: 9000-0063-9951
- 1 x Gator Cases GM-1W nylon tas voor draadloos microfoon systeem 44,-
- 1 x Innox RPD F8F-FS 19 inch stroomverdeler penaarde 45,-
- Adviesprijs
- 89,-
- Nu als combinatie voor
- 86,-
- Jouw voordeel
- 3,-
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Gator Cases GM-1W + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0063-9952
- 1 x Gator Cases GM-1W nylon tas voor draadloos microfoon systeem 44,00
- 1 x Brennenstuhl Eco Line powerverdeler 6-voudig 6,95
- Adviesprijs
- 50,95
- Nu als combinatie voor
- 50,00
- Jouw voordeel
- 0,95
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases-
Extra voordeelAdviesprijs 77,- 72,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -43%Adviesprijs 79,- 45,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -27%Adviesprijs 49,- 36,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Populair -38%Adviesprijs 55,- 34,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Microfoon-cases & hoezen-
Populair -18%Adviesprijs 61,- 50,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeelAdviesprijs 20,70 13,90Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
PopulairAdviesprijs 18,50 13,90Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -21%Adviesprijs 47,- 37,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie Microfoon-cases & hoezen-
Extra voordeel -35%Adviesprijs 68,- 44,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -29%Adviesprijs 69,- 49,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis
-
Extra voordeel -43%Adviesprijs 70,- 40,-Op voorraad Bestel nu = maandag in huis