Sennheiser HALF WAVE DIPOLE (S) set van 2 antennes voor EW-D EM (606-706 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 31,-
€ 29,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 7 stuks op voorraad in ons magazijn
B-Stock vanaf € 28,-
Bekijk ook eens (4)
| type antenne / toebehoren | antenne |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz, 500 - 599 MHz |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Actief of passief | passief |
| Spreidingshoek | niet van toepassing |
|---|---|
| Type data connector | BNC |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| type antenne / toebehoren | antenne |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Actief of passief | passief |
| Spreidingshoek | niet van toepassing |
|---|---|
| Type data connector | BNC |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Sennheiser HALF WAVE DIPOLE (U) set van 2 antennes voor EW-D EM (823-865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 29,-
€ 29,-
| type antenne / toebehoren | antenne |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Actief of passief | passief |
| Spreidingshoek | niet van toepassing |
|---|---|
| Type data connector | BNC |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| type antenne / toebehoren | antenne |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Type frequentieband | 1.8 GHz |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Actief of passief | passief |
| Spreidingshoek | niet van toepassing |
|---|---|
| Type data connector | BNC |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 7 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Sennheiser HALF WAVE DIPOLE s
- Adviesprijs € 58,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 56,-
3x Sennheiser HALF WAVE DIPOLE s
- Adviesprijs € 87,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 83,-
Combinatievoordeel
2x Sennheiser HALF WAVE DIPOLE s
Artikelnr: 9000-0118-8124
-
2x
- Adviesprijs € 58,-
- Nu als combinatie voor € 56,-
- Jouw voordeel € 2,-
3x Sennheiser HALF WAVE DIPOLE s
Artikelnr: 9000-0118-8125
-
3x
- Adviesprijs € 87,-
- Nu als combinatie voor € 83,-
- Jouw voordeel € 4,-
4x Sennheiser HALF WAVE DIPOLE s
Artikelnr: 9000-0118-8126
-
4x
- Adviesprijs € 116,-
- Nu als combinatie voor € 110,-
- Jouw voordeel € 6,-
Sennheiser HALF WAVE DIPOLE + Sennheiser EW-D EM S1-7
Artikelnr: 9000-0118-8127
-
+
-
- 1 x Sennheiser HALF WAVE DIPOLE (S) set van 2 antennes voor EW-D EM (606-706 MHz) € 29,-
- 1 x Sennheiser EW-D EM S1-7 ontvanger (606 - 662 MHz) € 298,-
- Adviesprijs € 327,-
- Nu als combinatie voor € 325,-
- Jouw voordeel € 2,-
Sennheiser HALF WAVE DIPOLE + Sennheiser EW-D EM S4-7
Artikelnr: 9000-0118-8128
-
+
-
- 1 x Sennheiser HALF WAVE DIPOLE (S) set van 2 antennes voor EW-D EM (606-706 MHz) € 29,-
- 1 x Sennheiser EW-D EM S4-7 ontvanger (630 - 662 MHz) € 299,-
- Adviesprijs € 328,-
- Nu als combinatie voor € 326,-
- Jouw voordeel € 2,-
Andere producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk SennheiserSennheiser GA 3 rackmount voor G3, G4, EW-D en EW-DX ontvangers
Op voorraad
Adviesprijs
€ 62,-
€ 43,-
Sennheiser AM 2 RG-58/U coax BNC antenneverlengkabel (set van 2)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 67,-
€ 49,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Microfoon-antennes & accessoiresGerelateerde producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk Sennheiser in de categorie Microfoon-antennes & accessoiresSennheiser HALF WAVE DIPOLE (U) set van 2 antennes voor EW-D EM (823-865 MHz)
5
1 review
Op voorraad
€ 29,-
Sennheiser XSW Front Antenna Cables antenne bevestigingskit voor XSW Rack Mount Kit
Op voorraad
Adviesprijs
€ 39,-
€ 37,-
Sennheiser 576131 antenne voor EW G3 en XS-serie (470-865 Mhz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 14,80
€ 9,90