- Home /
- Pro Audio /
- PA mixer & mengpaneel /
- Mengpaneel met versterker /
- Behringer /
- Behringer Europower PMP 550M powered mixer
Behringer Europower PMP 550M powered mixer
Uit assortiment, dit product is niet meer te bestellen.
Artikelnr: 9000-0005-2949 Bax Music Garantie: Op dit product krijg je 3 jaar Bax Music Garantie (bij registratie bij Behringer binnen 90 dagen na aankoop), zonder registratie krijg je 2 jaar Bax Music Garantie.
Algemeen
De Behringer Europower PMP 550 M is een zeer compacte PA-mixer voorzien van een ingebouwde mono versterker met een vermogen van 500 Watt. Zijn compacte formaat, goede geluidskwaliteit en uitgebreide functionaliteit maken de powered mixer ideaal voor mobiel gebruik, kleine concerten, de oefenruimte, aula's, kerken, clubhuizen, verenigingen en kroegen. De draagbare vijf-kanaals all-in-one oplossing is uitgerust met een studiokwaliteit FX-processor ontworpen door zusterbedrijf Klark Teknik. Deze firma wordt wereldwijd geroemd voor hun hoogwaardige signaal processors.
Europower PMP 550M: compact en compleet
De Behringer PMP 550M is uitgerust met een 500 Watt versterker en een parallelle uitgang aan de achterzijde. Hierdoor kunt u twee speakers koppelen aan de powered mixer. Elk kanaal is uitgerust met een microfoon- en lijningang en eenvoudig af te stellen via volumeregeling, tweebands equalizer en een FX-send.
Feedback detectie en Wireless ondersteuning
Het totaalgeluid kunt u perfectioneren dankzij de 7-bands grafische equalizer met een FBQ Feedback Detection systeem. Door de FBQ-schakelaar in te drukken ziet u meteen welke frequenties feedback veroorzaken doordat de schuifknoppen van de equalizer oplichten. Verder ondersteund de PMP550M de Behringer Ultralink ULM systemen. Deze draadloze microfoons zijn voorzien van een zeer kleine USB-ontvanger die u rechtstreeks op de USB-poort van de mixer aansluit.
Specificaties
Productkenmerken
| 19 inch | 19 inch rackmount (meegeleverd) |
|---|---|
| Aantal auxiliaries | 0 |
| Aantal microfooningangen | 5 - 8 |
| Aantal monokanalen | 5 |
| Aantal stereokanalen | 1 |
| Aantal submasters | geen |
| Compressor op de ingangen | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Equalizer | 2-bands, Master EQ |
| Ingebouwde beveiligingen | niet gespecificeerd |
| Ingebouwde effecten | ja |
| Panning per kanaal | nee |
| Positionering aansluitingen | voorzijde |
| RMS-vermogen (4 Ohm) | niet gespecificeerd |
| RMS-vermogen (8 Ohm) | niet gespecificeerd |
| Type ingangen mengpaneel | microfoon ingang (XLR), gebalanceerde line-ingang (6.3 mm TRS), stereo line ingang (3.5 mm TRS) |
| Type uitgangen mengpaneel | speaker uitgang (6.3 mm TS) |
| Voeding mixer | netsnoer |
| Volumeregeling | draaiknoppen |
Gewicht en afmetingen inclusief verpakking
| Gewicht (incl. verpakking) | 12,0 kg |
|---|---|
| Afmeting (incl. verpakking) | 50,0 x 30,0 x 17,0 cm |
Productspecificaties
- compacte powered mixer
- robuuste kunststof behuizing
- ingebouwde Klasse D versterkermodule
- mixer-sectie met 5 mono kanalen
- aansluitingen: zie onder
- Klark Teknik effectenprocessor
- 6.35 mm TS speakeruitgangen
- zeven bands master-EQ met Feedback Detectie systeem
- uitgangsvermogen: 500 W (2x 250 W parallel)
- 2-bands equalizer per kanaal
- frequentiebereik: 20 Hz - 20 kHz
- stereo 7-bands grafische EQ met Feedback Detectie systeem
- Klark Teknik DSP-processor, voor de effecten
- converter: 24-bit Sigma Delta
- samplingrate: 40 kHz
- display: LED
- geschikt voor ULM wireless serie
- voeding: 220-240 V, AC
- opgenomen vermogen: 90 W
- wordt geleverd inclusief 19 inch rackmount (mixer neemt 3 HE in)
- afmetingen: 117 x 450 x 185 mm
- gewicht: 4.5 kg
microfooningangen:
- aantal: 5x
- aansluiting: XLR, gebalanceerd
- maximale versterking: +29 dB (+9dB met pad schakelaar)
- maximaal ingangsniveau @ +10dB gain: +12 dBu
- ingangsimpedantie: 2 kOhm (gebalanceerd)
- fantoomspanning: +15 V
lijningangen
- mono
- aantal: 5x
- aansluiting: 6.35 mm TRS jack, gebalanceerd
- ingangsimpedantie: 20 kOhm, gebalanceerd
- maximaal ingangsniveau +21 dBu
luidsprekeruitgangen:
- aantal: 2x
- aansluiting: 6.35 mm TS jack
- impedantie: 4-8 Ohm
Schreef het volgende over Behringer Europower PMP 550M powered mixer
Schreef het volgende over Behringer Europower PMP 550M powered mixer
Kortom voor deze prijs en zo'n kwaliteit, ben ik echt in de wolken! Precies wat ik zocht!
Tijdens de repetitie met het covergroepje moeten de gitaristen wel hun volume aanpassen om onder de zanglijnen te blijven die via deze Behringer worden versterkt! Maar dat is alleen maar fijn voor mijn oren! :-)
Reviews uit andere landen
Vertaal alle reviews naar het Nederlands Originele reviews bekijken
Schreef het volgende over Behringer Europower PMP 550M powered mixer
Ottimo prodotto qualità/prezzo.
Imbattibile!!!!
Consegna rapidissima.
STRA STRA STRA CONSIGLIO!!!
| Omschrijving | Type | Taal | Extensie |
|---|---|---|---|
| snelstartgids | Manual | Onbekend |
NAMM 2013: aantrekkelijke varianten op de Behringer powered mixers
vrijdag 25 januari 2013 Door Angelique van den BergBehringer heeft een aantal aantrekkelijk geprijsde varianten ontwikkeld op reeds bestaande Behringer powered mixers. Het gaat om de Behringer Europower PMP 500, de PMP 550M en de PMP 560M. Alle drie zeer betaalbare en complete PA mixers met ingebouwde versterker, geschikt voor verschillende doeleinden.
Lees meer…