Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 2.665,-
-7%
€ 2.485,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 13 werkdagen in huis
Nog 1 stuk op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (1)
Soyuz 013 FET-MAC-B kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2)
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 2.665,-
€ 2.485,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -34 |
| Impedantie microfoon | 150-199 Ohm |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Low-cut filter | nee |
|---|---|
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide, supercardioide, omnidirectioneel |
| Stereo | ja, matched pair |
| Microfoon accessoires | microfoon clip, koffer |
| verwisselbare capsules | ja |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 178 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 178 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Soyuz Lakeside Preamp + Soyuz 013 FET-MAC
- Adviesprijs € 5.863,-
- Jouw voordeel € 233,-
- Nu als combinatie voor € 5.630,-
Soyuz 013 FET-MAC + 2x Klotz M1FM1N1000 M1
- Adviesprijs € 2.565,-
- Jouw voordeel € 9,-
- Nu als combinatie voor € 2.556,-
Twijfel je of de Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Soyuz Lakeside Preamp + Soyuz 013 FET-MAC
Artikelnr: 9000-0132-2967
-
+
2x
-
- 2 x Soyuz Lakeside Preamp microfoonvoorversterker € 1.689,-
- 1 x Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2) € 2.485,-
- Adviesprijs € 5.863,-
- Nu als combinatie voor € 5.630,-
- Jouw voordeel € 233,-
Soyuz 013 FET-MAC + 2x Klotz M1FM1N1000 M1
Artikelnr: 9000-0104-3767
-
+
-
2x
- 1 x Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2) € 2.485,-
- 2 x Klotz M1FM1N1000 M1 microfoonkabel met Neutrik XLR 10m € 40,-
- Adviesprijs € 2.565,-
- Nu als combinatie voor € 2.556,-
- Jouw voordeel € 9,-
Soyuz 013 FET-MAC + 2x Konig & Meyer 21090 + 2x Rycote InVision 7HG mkIII
Artikelnr: 9000-0104-3763
-
+
-
+
2x
-
2x
- 1 x Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2) € 2.485,-
- 2 x Konig & Meyer 21090 compact microfoonstatief zwart € 59,-
- 2 x Rycote InVision 7HG mkIII Lyre shock mount € 64,-
- Adviesprijs € 2.731,-
- Nu als combinatie voor € 2.719,-
- Jouw voordeel € 12,-
Soyuz 013 FET-MAC + 2x Konig & Meyer 25200 + 2x Rycote InVision 7HG mkIII
Artikelnr: 9000-0104-3764
-
+
-
+
2x
-
2x
- 1 x Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2) € 2.485,-
- 2 x Konig & Meyer 25200 microfoon statief € 68,-
- 2 x Rycote InVision 7HG mkIII Lyre shock mount € 64,-
- Adviesprijs € 2.749,-
- Nu als combinatie voor € 2.738,-
- Jouw voordeel € 11,-
Soyuz 013 FET-MAC + 2x Konig & Meyer 21430 + 2x Rycote InVision 7HG mkIII
Artikelnr: 9000-0104-3766
-
+
-
+
2x
-
2x
- 1 x Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2) € 2.485,-
- 2 x Konig & Meyer 21430 overhead microfoonstatief verrijdbaar € 259,-
- 2 x Rycote InVision 7HG mkIII Lyre shock mount € 64,-
- Adviesprijs € 3.131,-
- Nu als combinatie voor € 3.105,-
- Jouw voordeel € 26,-
Soyuz 013 FET-MAC + 2x Konig & Meyer 259 + 2x Rycote InVision 7HG mkIII
Artikelnr: 9000-0104-3765
-
+
-
+ 2x
-
2x
- 1 x Soyuz 013 FET-MAC kleinmembraan condensatormicrofoons (set van 2) € 2.485,-
- 2 x Konig & Meyer 259 microfoonstatief laag model met hengel zwart € 59,-
- 2 x Rycote InVision 7HG mkIII Lyre shock mount € 64,-
- Adviesprijs € 2.731,-
- Nu als combinatie voor € 2.719,-
- Jouw voordeel € 12,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Kleinmembraan-condensatormicrofoonsRØDE NT55 matched pair condensator studio microfoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 825,-
€ 621,-
Neumann KM 184 mt cardioide condensatormicrofoon stereo set
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.649,-
€ 1.359,-
Neumann KM 184 mt zwarte cardioide condensatormicrofoon
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 879,-
€ 799,-
RØDE NT5 matched pair kleinmembraan condensatormicrofoon
4.5
26 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 411,-
€ 309,-