Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag
Adviesprijs
€ 230,-
€ 221,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Aantal frets | 18 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 3/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | nee |
| Mensuur gitaar | 23.23 inch (590 mm) |
| Topkambreedte | 45 mm |
| Type gitaar | klassiek |
| Voor welke leeftijd? | 8 t/m 9 jaar |
| Aantal frets | 18 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 3/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | rood |
| Linkshandig | nee |
| Mensuur gitaar | 23.23 inch (590 mm) |
| Topkambreedte | 45 mm |
| Type gitaar | klassiek |
| Voor welke leeftijd? | 8 t/m 9 jaar |
| Aantal frets | 18 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | mahonie |
| Houtsoort toets | walnoot |
| Houtsoort top | sparren (spruce) |
| Houtsoort zijkant | mahonie |
| Inclusief hoes | ja |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 3/4 |
| Klank klassieke gitaar | modern (helder) |
| Kleur | blauw |
| Linkshandig | nee |
| Mensuur gitaar | ~ |
| Topkambreedte | 45 mm |
| Type gitaar | klassiek |
| Voor welke leeftijd? | 8 t/m 9 jaar |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 11:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 13:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ortega Family Series R121-3/4 + Fazley T-40
- Adviesprijs € 228,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 227,-
Ortega R121-3/4WH + snaren
- Adviesprijs € 223,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 223,-
Twijfel je of de Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Ortega Family Series R121-3/4 + Fazley T-40
Artikelnr: 9000-0092-3518
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Fazley T-40 clip-on tuner € 7,50
- Adviesprijs € 228,50
- Nu als combinatie voor € 227,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega R121-3/4WH + snaren
Artikelnr: 9000-0042-7754
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Fazley CGS01 snarenset voor klassieke gitaar (normal tension) € 2,95
- Adviesprijs € 223,95
- Nu als combinatie voor € 223,-
- Jouw voordeel € 0,95
Ortega Family Series R121-3/4 + Voggenreiter Easy Scales Guitar
Artikelnr: 9000-0130-3906
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Voggenreiter Easy Scales Guitar English Edition € 0,48
- Adviesprijs € 221,48
- Nu als combinatie voor € 221,-
- Jouw voordeel € 0,48
Ortega Family Series R121-3/4 + Fazley C3-BK Black
Artikelnr: 9000-0093-1646
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Fazley C3-BK Black capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 228,50
- Nu als combinatie voor € 227,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega Family Series R121-3/4 + Fazley C3-S Silver
Artikelnr: 9000-0093-1645
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Fazley C3-S Silver capo voor klassieke gitaar € 7,50
- Adviesprijs € 228,50
- Nu als combinatie voor € 227,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ortega R121-3/4WH + nagel-onderhoudskit
Artikelnr: 9000-0042-7757
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Savarez KIT-S1 Nail Kit onderhoudsset voor klassieke gitaristen € 27,-
- Adviesprijs € 248,-
- Nu als combinatie voor € 246,-
- Jouw voordeel € 2,-
Ortega R121-3/4WH + standaard
Artikelnr: 9000-0042-7758
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 228,50
- Nu als combinatie voor € 228,-
- Jouw voordeel € 0,50
Ortega R121-3/4WH + plectra
Artikelnr: 9000-0042-7759
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 226,80
- Nu als combinatie voor € 226,-
- Jouw voordeel € 0,80
Ortega R121-3/4WH + ball-end snaren
Artikelnr: 9000-0042-7760
-
+
-
- 1 x Ortega Family Series R121-3/4 klassieke gitaar wit met gigbag € 221,-
- 1 x D'Addario EJ34 Folk Nylon snarenset voor akoestische gitaar € 16,90
- Adviesprijs € 237,90
- Nu als combinatie voor € 237,-
- Jouw voordeel € 0,90
Andere producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk OrtegaOrtega Family Series RCE125SN-SBK elektrisch-akoestische klassieke gitaar met gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 350,-
€ 287,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Klassieke gitaarTakamine GC1CE elektrisch-akoestische klassieke gitaar naturel
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 377,-
€ 349,-
Juan Salvador 1C Cadet 3/4-formaat klassieke gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 289,-
Gerelateerde producten van Ortega
Zoek alle producten van het merk Ortega in de categorie Klassieke gitaarOrtega Family Series RCE125SN-SBK elektrisch-akoestische klassieke gitaar met gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 350,-
€ 287,-
Ortega Family Series R122-1/2 klassieke gitaar naturel met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 210,-
€ 180,-
Ortega Student Series RST5M 4/4-formaat klassieke gitaar naturel
Op voorraad
Adviesprijs
€ 165,-
€ 144,-