LaPaz 002 NT klassieke gitaar 4/4-formaat naturel + gigbag + stemapparaat
Populair
Adviesprijs
€ 79,90
€ 78,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 60 stuks op voorraad in ons magazijn
TIJDELIJK 5% EXTRA KORTING MET CODE: EM262
Bekijk ook eens (8)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Rotterdam
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Amsterdam
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Apeldoorn
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Antwerpen
LaPaz 002 NT 4/4-formaat klassieke gitaar naturel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 88,-
€ 55,-
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | linde (basswood) |
| Houtsoort toets | hardhout |
| Houtsoort top | linde (basswood) |
| Houtsoort zijkant | linde (basswood) |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | gebalanceerd |
|---|---|
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | nee |
| Topkambreedte | 51 mm |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Gitaartype | ~ |
| Inhoud set | ~ |
| Type body | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
LaPaz 002 NT klassieke gitaar 4/4-formaat naturel + statief + tuner
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 69,90
€ 68,-
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | linde (basswood) |
| Houtsoort toets | hardhout |
| Houtsoort top | linde (basswood) |
| Houtsoort zijkant | linde (basswood) |
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | gebalanceerd |
|---|---|
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | nee |
| Topkambreedte | 51 mm |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Gitaartype | ~ |
| Inhoud set | ~ |
| Type body | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
LaPaz 002 NT klassieke gitaar 4/4-formaat naturel + accessoires
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 95,35
€ 93,-
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | linde (basswood) |
| Houtsoort toets | hardhout |
| Houtsoort top | linde (basswood) |
| Houtsoort zijkant | linde (basswood) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | gebalanceerd |
|---|---|
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | nee |
| Topkambreedte | 51 mm |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Gitaartype | ~ |
| Inhoud set | ~ |
| Type body | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
| Aantal frets | 19 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Bodyconstructie | gelamineerd |
| Cutaway | nee |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elektrisch-akoestisch | nee |
| Houtsoort achterkant | linde (basswood) |
| Houtsoort toets | hardhout |
| Houtsoort top | linde (basswood) |
| Houtsoort zijkant | linde (basswood) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Instrumentformaat | 4/4 |
| Klank klassieke gitaar | gebalanceerd |
|---|---|
| Kleur | hout / naturel |
| Linkshandig | nee |
| Topkambreedte | 51 mm |
| Voor welke leeftijd? | 12 jaar en ouder |
| Gitaartype | Klassiek / Spaans |
| Inhoud set | klassieke gitaar (akoestisch), stemapparaat, tas, voetenbank |
| Type body | n.v.t. |
| Type gitaar-starterset | klassieke gitaar starterset |
| Compleet | ~ |
| Originele verpakking | ~ |
| Staat van product | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 60 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XXL
Demo
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Demo
Op voorraad
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Twijfel je of de LaPaz 002 NT klassieke gitaar 4/4-formaat naturel + gigbag + stemapparaat bij je past? Doe de check.
Andere producten van LaPaz
Zoek alle producten van het merk LaPazLaPaz 002 NT 4/4-formaat klassieke gitaar naturel
4.4
88 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 88,-
€ 55,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Klassieke gitaarOrtega Student Series RST5-3/4 klassieke gitaar naturel
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 155,-
€ 132,-
Gerelateerde producten van LaPaz
Zoek alle producten van het merk LaPaz in de categorie Klassieke gitaarLaPaz 002 NT 4/4-formaat klassieke gitaar naturel
4.4
88 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 88,-
€ 55,-