Gator Cases GKB-76 gigbag voor 76 toetsen keyboard 131x46x16 cm
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 146,-
-25%
€ 109,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (6)
Gator Cases GKB-49 gigbag voor 49 toetsen keyboard 93x35x11 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 86,-
€ 59,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Langste binnenzijde | 90 - 94.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 49 |
| Transportwijze | handvat |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GKB-61 gigbag voor 61 toetsen keyboard 94 x 37 x 17 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 108,-
€ 77,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Langste binnenzijde | 90 - 94.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 61 |
| Transportwijze | handvat |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GKB-61-SLIM gigbag voor 61 toetsen keyboard 105x32x13 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 113,-
€ 79,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Langste binnenzijde | 105 - 109.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 61 |
| Transportwijze | handvat |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GKB-76-SLIM gigbag voor 76 toetsen keyboard 130x32x13 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = dinsdag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 133,-
€ 97,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 76 |
| Transportwijze | handvat |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GKB-88 gigbag voor 88 toetsen keyboard 146x46x17 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 146,-
€ 109,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 88 |
| Transportwijze | handvat |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GKB-88-SLXL gigbag voor 88 toetsen keyboard 150x38x15 cm
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 214,-
€ 117,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | tas |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 88 |
| Transportwijze | handvat |
| Accessoirevak | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Gator Cases GKB-76 + Innox INA DOUBLE Pro
- Adviesprijs € 138,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 135,-
Gator Cases GKB-76 + Devine PRO 1000
- Adviesprijs € 121,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 120,-
Twijfel je of de Gator Cases GKB-76 gigbag voor 76 toetsen keyboard 131x46x16 cm bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Gator Cases GKB-76 + Innox INA DOUBLE Pro
Artikelnr: 9000-0058-0540
-
+
-
- 1 x Gator Cases GKB-76 gigbag voor 76 toetsen keyboard 131x46x16 cm € 109,-
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- Adviesprijs € 138,-
- Nu als combinatie voor € 135,-
- Jouw voordeel € 3,-
Gator Cases GKB-76 + Devine PRO 1000
Artikelnr: 9000-0058-0541
-
+
-
- 1 x Gator Cases GKB-76 gigbag voor 76 toetsen keyboard 131x46x16 cm € 109,-
- 1 x Devine PRO 1000 hoofdtelefoon € 12,50
- Adviesprijs € 121,50
- Nu als combinatie voor € 120,-
- Jouw voordeel € 1,50
Gator Cases GKB-76 + Fazley SP-1
Artikelnr: 9000-0058-0545
-
+
-
- 1 x Gator Cases GKB-76 gigbag voor 76 toetsen keyboard 131x46x16 cm € 109,-
- 1 x Fazley SP-1 sustain pedaal € 17,50
- Adviesprijs € 126,50
- Nu als combinatie voor € 125,-
- Jouw voordeel € 1,50
Gator Cases GKB-76 + Innox ISA 02
Artikelnr: 9000-0058-0546
-
+
-
- 1 x Gator Cases GKB-76 gigbag voor 76 toetsen keyboard 131x46x16 cm € 109,-
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard € 17,50
- Adviesprijs € 126,50
- Nu als combinatie voor € 123,-
- Jouw voordeel € 3,50
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases GC-CLASSIC ABS-koffer voor klassieke gitaar
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 179,-
€ 126,-
Gator Cases GWE-ELEC-WIDE koffer voor PRS en brede gitaren
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 126,-
€ 118,-
Gator Cases GWE-TBIRD-BASS houten koffer voor Thunderbird basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 174,-
€ 105,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Keyboard tassen, koffers & flightcasesClavia Nord Soft Case voor keyboard 49 en 61 toetsen rood
2.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 183,-
€ 159,-
Roland CB-JDXi draagtas voor JD-Xi synthesizer 574 x 244 x 84 mm
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 79,-
€ 61,-
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie Keyboard tassen, koffers & flightcasesGator Cases GKB-88-SLIM keyboard draagtas voor 88-toetsen, 137 x 36 x 17 cm
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 138,-
€ 109,-
Gator Cases GKBE-88 Economy keyboard gigbag 88 toetsen, 150 x 48 x 13 cm
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 65,-
€ 39,-
Gator Cases GKBE-61 Economy keyboard gigbag 61 toetsen, 106 x 45 x 13 cm
4.2
21 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 49,-
€ 36,-
Gator Cases GKB-61 gigbag voor 61 toetsen keyboard 94 x 37 x 17 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 108,-
€ 77,-