Gator Cases GTSA-KEY88D TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, deep, 150 x 48 x 18 cm
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 475,-
-5%
€ 453,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (7)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 88 |
| Transportwijze | handvat, wielen |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GTSA-KEY49 TSA keyboardkoffer voor 49-toetsen, 93 x 32 x 11 cm
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 236,-
€ 179,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 90 - 94.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 49 |
| Transportwijze | handvat |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GTSA-KEY88SL TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, slim, 137 x 38 x 15 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 462,-
€ 421,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 88 |
| Transportwijze | handvat, wielen |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GTSA-KEY88SLXL TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, XL, 145 x 38 x 15 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 412,-
€ 384,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 35 - 39.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 88 |
| Transportwijze | handvat, wielen |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GTSA-KEY61 TSA keyboardkoffer voor 61-toetsen,112 x 44 x 15 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 377,-
€ 323,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | 110 - 114.9 cm |
| Middelste binnenzijde | 40 - 44.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 15 - 19.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 61 |
| Transportwijze | handvat, wielen |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GTSA-KEY76 TSA keyboardkoffer voor 76-toetsen, 131 x 46 x 14 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 439,-
€ 369,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 45 - 49.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 10 - 14.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 76 |
| Transportwijze | handvat, wielen |
| Accessoirevak | ja |
Gator Cases GTSA-KEY76D TSA keyboardkoffer voor 76-toetsen, diep, 130 x 51 x 20 cm
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 415,-
€ 339,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Soort bescherming | koffer |
| Langste binnenzijde | > 124 cm |
| Middelste binnenzijde | 50 - 54.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 20 - 24.9 cm |
|---|---|
| Geschikt voor aantal fullsize toetsen | 76 |
| Transportwijze | handvat, wielen |
| Accessoirevak | ja |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 32 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 32 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Gator Cases GTSA-KEY88D
- Adviesprijs € 906,-
- Jouw voordeel € 36,-
- Nu als combinatie voor € 870,-
Gator Cases GTSA-KEY88D + Innox keyboard statief
- Adviesprijs € 482,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 479,-
Twijfel je of de Gator Cases GTSA-KEY88D TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, deep, 150 x 48 x 18 cm bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Gator Cases GTSA-KEY88D
Artikelnr: 9000-0026-1633
-
2x
- Adviesprijs € 906,-
- Nu als combinatie voor € 870,-
- Jouw voordeel € 36,-
Gator Cases GTSA-KEY88D + Innox keyboard statief
Artikelnr: 9000-0026-1634
-
+
-
- 1 x Gator Cases GTSA-KEY88D TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, deep, 150 x 48 x 18 cm € 453,-
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- Adviesprijs € 482,-
- Nu als combinatie voor € 479,-
- Jouw voordeel € 3,-
Gator Cases GTSA-KEY88D + K&M Spider pro statief
Artikelnr: 9000-0026-1635
-
+
-
- 1 x Gator Cases GTSA-KEY88D TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, deep, 150 x 48 x 18 cm € 453,-
- 1 x Konig & Meyer 18860 Keyboard stand spider pro black € 309,-
- Adviesprijs € 762,-
- Nu als combinatie voor € 752,-
- Jouw voordeel € 10,-
Gator Cases GTSA-KEY88D + statief + keyboardbank
Artikelnr: 9000-0031-4157
-
+
-
+
-
- 1 x Gator Cases GTSA-KEY88D TSA keyboardkoffer voor 88-toetsen, deep, 150 x 48 x 18 cm € 453,-
- 1 x Innox INA DOUBLE Pro keyboard statief € 29,-
- 1 x Innox DX 22 keyboardbank € 45,-
- Adviesprijs € 527,-
- Nu als combinatie voor € 517,-
- Jouw voordeel € 10,-
Andere producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator CasesGator Cases GK-76 softcase voor 76-toetsen keyboard, 130 x 46 x 16 cm
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 239,-
€ 189,-
Gator Cases GK-61 softcase voor 61-toetsen keyboard, 109 x 44 x 16 cm
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 239,-
€ 170,-
Gator Cases GC-ELECTRIC-A ABS-koffer voor elektrische gitaar
4.9
27 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 167,-
€ 141,-
Gator Cases GK-88 softcase voor 88-toetsen keyboard, 146 x 46 x 15 cm
4.4
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 292,-
€ 221,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Keyboard tassen, koffers & flightcasesClavia Nord Soft Case voor keyboard 49 en 61 toetsen rood
2.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 183,-
€ 159,-
Mono M80 Vertigo flightbag voor 61-toetsen keyboard 102x36x8 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 326,-
€ 258,-
Innox Impact Line 1100-150 Basic koffer voor 61 toetsen keyboard 110x37x14 cm
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 478,-
€ 299,-
Gerelateerde producten van Gator Cases
Zoek alle producten van het merk Gator Cases in de categorie Keyboard tassen, koffers & flightcasesGator Cases GK-76 softcase voor 76-toetsen keyboard, 130 x 46 x 16 cm
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 239,-
€ 189,-
Gator Cases GK-61 softcase voor 61-toetsen keyboard, 109 x 44 x 16 cm
4.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 239,-
€ 170,-
Gator Cases GK-88 softcase voor 88-toetsen keyboard, 146 x 46 x 15 cm
4.4
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 292,-
€ 221,-
Gator Cases G-PG-76 Pro-Go Ultimate gigbag 76 toetsen, 127 x 45.7 x 16.5 cm
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 254,-