Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
Bekijk ook eens (3)
Warm Audio Premier Series TRS Cable (0.9 m)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 77,-
€ 28,-
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | ja |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.90 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Vergulde connector | ja |
Warm Audio Premier Series TRS Cable (1.8 m)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 87,-
€ 57,-
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | ja |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 1.80 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Vergulde connector | ja |
Warm Audio Premier Series TRS Cable (6.1 m)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 129,-
€ 89,-
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | ja |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 6.10 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TRS |
| Vergulde connector | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
- Adviesprijs € 148,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 142,-
3x Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
- Adviesprijs € 222,-
- Jouw voordeel € 13,-
- Nu als combinatie voor € 209,-
Twijfel je of de Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m) bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
Artikelnr: 9000-0076-9141
-
2x
- Adviesprijs € 148,-
- Nu als combinatie voor € 142,-
- Jouw voordeel € 6,-
3x Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
Artikelnr: 9000-0076-9142
-
3x
- Adviesprijs € 222,-
- Nu als combinatie voor € 209,-
- Jouw voordeel € 13,-
4x Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
Artikelnr: 9000-0076-9143
-
4x
- Adviesprijs € 296,-
- Nu als combinatie voor € 277,-
- Jouw voordeel € 19,-
5x Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
Artikelnr: 9000-0076-9144
-
5x
- Adviesprijs € 370,-
- Nu als combinatie voor € 345,-
- Jouw voordeel € 25,-
6x Warm Audio Premier Series TRS Cable (3 m)
Artikelnr: 9000-0076-9145
-
6x
- Adviesprijs € 444,-
- Nu als combinatie voor € 413,-
- Jouw voordeel € 31,-
Andere producten van Warm Audio
Zoek alle producten van het merk Warm AudioAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsKlotz TIR0300PSP Neutrik Silent Plug haaks 2p - jack 2p 3 meter
4.1
12 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 103,-
€ 71,-