Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 94,-
-21%
€ 74,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (3)
Warm Audio Premier Series Instrument Cable 1.8m
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 75,-
€ 55,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 1.80 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | ja |
Warm Audio Premier Series Instrument Cable 3m
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 79,-
€ 62,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 3.00 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | ja |
Warm Audio Premier Series Instrument Cable 7.6m
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 109,-
€ 78,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Lengte | 7.60 m |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Set | nee |
| Vergulde connector | ja |
| Geweven mantel | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
2x Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
- Adviesprijs € 148,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 144,-
4x Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
- Adviesprijs € 296,-
- Jouw voordeel € 13,-
- Nu als combinatie voor € 283,-
Twijfel je of de Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
2x Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
Artikelnr: 9000-0074-9646
-
2x
- Adviesprijs € 148,-
- Nu als combinatie voor € 144,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
4x Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
Artikelnr: 9000-0074-9647
-
4x
- Adviesprijs € 296,-
- Nu als combinatie voor € 283,-
- Jouw voordeel € 13,-
Levertijd onbekend
6x Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
Artikelnr: 9000-0074-9648
-
6x
- Adviesprijs € 444,-
- Nu als combinatie voor € 423,-
- Jouw voordeel € 21,-
Levertijd onbekend
8x Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
Artikelnr: 9000-0074-9649
-
8x
- Adviesprijs € 592,-
- Nu als combinatie voor € 562,-
- Jouw voordeel € 30,-
Levertijd onbekend
10x Warm Audio Premier Series Instrument Cable 5.5m
Artikelnr: 9000-0074-9650
-
10x
- Adviesprijs € 740,-
- Nu als combinatie voor € 701,-
- Jouw voordeel € 39,-
Levertijd onbekend