Klotz KIKG1.5PP1 jack 2p - jack 2p 1.5 meter instrumentenkabel
Adviesprijs
€ 11,60
€ 9,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Nog 11 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (4)
Klotz KIKG3.0PP1 jack 2p - jack 2p 3 meter instrumentenkabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 28,-
€ 20,20
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 3.00 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | ja |
Klotz KIKG4.5PP1 jack 2p - jack 2p 4.5 meter instrumentenkabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 21,20
€ 21,10
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 4.50 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | ja |
Klotz KIKG6.0PP1 jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 36,-
€ 23,80
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 6.00 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | ja |
Klotz KIKG9.0PP1 jack 2p - jack 2p 9 meter instrumentenkabel
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis
Adviesprijs
€ 29,-
€ 29,-
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | recht - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 9.00 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | ja |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 11 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Klotz KIKG1.5PP1 jack 2p - jack 2p 1.5 meter instrumentenkabel bij je past? Doe de check.
Andere producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk KlotzKlotz LX3-5X1K2-02.0 DMX-kabel XLR male - XLR female 5-pins 2 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 28,-
€ 10,20
Klotz AY5A0100 Y-kabel 3.5mm 3p haaks - 2x 6.35mm 2p recht 1m
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,50
€ 8,90
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Jack kabelsProcab CLA603 Classic 2x jack mono- 2x jack mono haaks 5 m
4.7
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 21,70
€ 15,-
DAP FL14 gekleurde patchkabels 30 cm haakse plug (6 stuks)
3.9
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 16,40
€ 13,95
DAP FL22150 instrumentkabel 2x jack male - 2x jack male 1.50 m
4.8
44 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 8,40
€ 6,50
Gerelateerde producten van Klotz
Zoek alle producten van het merk Klotz in de categorie Jack kabelsKlotz AS-MM0300 stereo 1x mini-jack - 1x mini-jack kabel 3m
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,-
€ 11,90
Klotz KIK4.5PPSW jack 2p - jack 2p 4.5 meter instrumentenkabel
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 37,-
€ 15,20
Klotz AU-AJJ0015 2x patchkabel 6.35 mm haaks 15 centimeter
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,30
€ 7,95