LD Systems U506 IEM BUNDLE Draadloos in-ear monitoringsysteem bundle (655 - 679 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 800,-
-9%
€ 729,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
LD Systems U505 IEM BUNDLE draadloos in-ear monitoringsysteem bundle (584 - 608 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 800,-
€ 729,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Automatische frequentie-zoekfunctie | nee |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| verwijderbare antenne | ja |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
|---|---|
| Kanaal | 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Frequentieband | LD Systems 584 - 608 |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentie geschikt voor Nederland | nee |
| Frequentie geschikt voor België | ja, vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
LD Systems U508 IEM BUNDLE Draadloze in-ear monitor set (823 - 832 MHz / 863 - 865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 801,-
€ 598,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Automatische frequentie-zoekfunctie | nee |
| Schakelbare frequenties | ja |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| verwijderbare antenne | ja |
| Ingebouwde limiter | ja |
| Minimum frequentie | 40 - 49 Hz |
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
|---|---|
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | LD systems 823 - 832 MHz, LD Systems 863 - 865 MHz |
| Frequentie wereldwijd te gebruiken | nee |
| Frequentie geschikt voor Nederland | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor België | ja, geen vergunning nodig |
| Frequentie geschikt voor UK | ja, met Standard Licence |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 52 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 52 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
LD Systems U506 IEM BUNDLE + Innox Cable Bag
- Adviesprijs € 757,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 755,-
LD Systems U506 IEM BUNDLE + Innox Impact Line 003 Con
- Adviesprijs € 764,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 760,-
Combinatievoordeel
LD Systems U506 IEM BUNDLE + Innox Cable Bag
Artikelnr: 9000-0151-4487
-
+
-
- 1 x LD Systems U506 IEM BUNDLE Draadloos in-ear monitoringsysteem bundle (655 - 679 MHz) € 729,-
- 1 x Innox Cable Bag draagtas voor kabels + accessoires € 28,-
- Adviesprijs € 757,-
- Nu als combinatie voor € 755,-
- Jouw voordeel € 2,-
LD Systems U506 IEM BUNDLE + Innox Impact Line 003 Con
Artikelnr: 9000-0151-4488
-
+
-
- 1 x LD Systems U506 IEM BUNDLE Draadloos in-ear monitoringsysteem bundle (655 - 679 MHz) € 729,-
- 1 x Innox Impact Line 003 Con universele koffer 316 x 195 x 53 mm € 35,-
- Adviesprijs € 764,-
- Nu als combinatie voor € 760,-
- Jouw voordeel € 4,-
LD Systems U506 IEM BUNDLE + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0151-4489
-
+
-
- 1 x LD Systems U506 IEM BUNDLE Draadloos in-ear monitoringsysteem bundle (655 - 679 MHz) € 729,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 734,50
- Nu als combinatie voor € 733,-
- Jouw voordeel € 1,50
LD Systems U506 IEM BUNDLE + Showgear Aerobic Belt Bag
Artikelnr: 9000-0151-4490
-
+
-
- 1 x LD Systems U506 IEM BUNDLE Draadloos in-ear monitoringsysteem bundle (655 - 679 MHz) € 729,-
- 1 x Showgear Aerobic Belt Bag Universele beltpack-houder € 20,40
- Adviesprijs € 749,40
- Nu als combinatie voor € 747,-
- Jouw voordeel € 2,40
LD Systems U506 IEM BUNDLE + LD Systems WS BNC TNC + LD Systems U500 RK 2 + LD Systems WS 100 BNC 10 + LD Systems BP POCKET 2 + LD Systems WS 100 BNC
Artikelnr: 9000-0151-8189
-
+
-
+
-
-
+
-
+
-
-
- 1 x LD Systems U506 IEM BUNDLE Draadloos in-ear monitoringsysteem bundle (655 - 679 MHz) € 729,-
- 1 x LD Systems WS BNC TNC adapter BNC naar TNC € 7,15
- 1 x LD Systems U500 RK 2 rackinstallatie voor U500 en U300 serie € 36,-
- 1 x LD Systems WS 100 BNC 10 BNC antennekabel 10 meter € 37,-
- 1 x LD Systems BP POCKET 2 beschermhoes voor microfoonzenders € 9,40
- 1 x LD Systems WS 100 BNC antennekabel BNC naar BNC 0.5 m € 9,30
- 1 x LD Systems U IEM RK Rackmount set voor IEM-zender € 29,-
- Adviesprijs € 856,85
- Nu als combinatie voor € 849,-
- Jouw voordeel € 7,85
Andere producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD SystemsLD Systems U508 BPHH 2 draadloos microfoonsysteem (823-832 MHz + 863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 949,-
€ 825,-
LD Systems MEI 1000 G2 draadloze in-ear set 823 - 832 en 863 - 865 MHz
Op voorraad
Adviesprijs
€ 408,-
€ 309,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie In Ear SetSennheiser XSW IEM SET - E (823.2 - 831.8 MHz) complete monitorset
4.5
14 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 599,-
€ 449,-
Sennheiser XSW IEM SET - B (572 - 596 MHz) complete monitorset
Op voorraad
Adviesprijs
€ 486,-
€ 479,-
Gerelateerde producten van LD Systems
Zoek alle producten van het merk LD Systems in de categorie In Ear SetLD Systems MEI 1000 G2 draadloze in-ear set 823 - 832 en 863 - 865 MHz
Op voorraad
Adviesprijs
€ 408,-
€ 309,-
LD Systems MEI 100 G2 B 6 draadloos in-ear monitor systeem (655 - 679 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 322,-
€ 258,-