Procab CSV312A/10 AOC 8K HDMI 2.1 kabel 10 meter
0
nog geen reviews
schrijf een review
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog 6 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (3)
Procab CSV312A/15 AOC 8K HDMI 2.1 kabel 15 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 113,-
€ 113,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type HDMI-connector | A (standaard) - A (standaard) |
| HDMI standaard | HDMI 2.1 |
| Lengte | 15.00 m |
|---|---|
| met ethernet | nee |
| HDMI vorm | kabel |
Procab CSV312A/20 AOC 8K HDMI 2.1 Kabel 20 meter
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 121,-
€ 121,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type HDMI-connector | A (standaard) - A (standaard) |
| HDMI standaard | HDMI 2.1 |
| Lengte | 20.00 m |
|---|---|
| met ethernet | nee |
| HDMI vorm | kabel |
Procab CSV312A/30 AOC 8K HDMI 2.1 kabel 30 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 135,-
€ 135,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type HDMI-connector | A (standaard) - A (standaard) |
| HDMI standaard | HDMI 2.1 |
| Lengte | 30.00 m |
|---|---|
| met ethernet | niet van toepassing |
| HDMI vorm | kabel |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Procab CSV312A/10 + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 111,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 110,-
Procab CSV312A/10 + Innox T-tie
- Adviesprijs € 113,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 112,-
Combinatievoordeel
Procab CSV312A/10 + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0144-0361
-
+
-
- 1 x Procab CSV312A/10 AOC 8K HDMI 2.1 kabel 10 meter € 106,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 111,50
- Nu als combinatie voor € 110,-
- Jouw voordeel € 1,50
Procab CSV312A/10 + Innox T-tie
Artikelnr: 9000-0144-0362
-
+
-
- 1 x Procab CSV312A/10 AOC 8K HDMI 2.1 kabel 10 meter € 106,-
- 1 x Innox T-tie kabelbinder 8 cm Jan Willempjes (50 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 113,50
- Nu als combinatie voor € 112,-
- Jouw voordeel € 1,50
Procab CSV312A/10 + Innox ETA GAF-ECO-BK
Artikelnr: 9000-0144-0363
-
+
-
- 1 x Procab CSV312A/10 AOC 8K HDMI 2.1 kabel 10 meter € 106,-
- 1 x Innox ETA GAF-ECO-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 7,50
- Adviesprijs € 113,50
- Nu als combinatie voor € 113,-
- Jouw voordeel € 0,50
Andere producten van Procab
Zoek alle producten van het merk ProcabProcab CAB490 euro female - schuko male 10.00 meter
4
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 42,-
€ 38,-
Gerelateerde producten van Procab
Zoek alle producten van het merk Procab in de categorie HDMI VideokabelProcab CLV100 Classic HDMI A - HDMI A videokabel 10m
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 84,-
€ 43,-