Shure QLXD2/B58-H51 handheld microfoon (534 - 598 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 617,-
-10%
€ 555,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (5)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 9 uur |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
|---|---|
| Kanaal | 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz) |
| Frequentieband | Shure H51 (534 - 598 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 130 dB - 139 dB |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 9 uur |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
|---|---|
| Kanaal | 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz) |
| Frequentieband | Shure H51 (534 - 598 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 9 uur |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
|---|---|
| Kanaal | 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz) |
| Frequentieband | Shure H51 (534 - 598 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
|---|---|
| Kanaal | 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz) |
| Frequentieband | Shure H51 (534 - 598 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 50 - 59 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 9 uur |
| Batterij type | AA - penlite, Shure-accu |
|---|---|
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz) |
| Frequentieband | Shure H51 (534 - 598 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 40 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 40 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure QLXD2/B58-H51 + GP AA Alkaline Super
- Adviesprijs € 572,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 571,-
Shure QLXD2/B58-H51 + 2x GP AA Alkaline Super
- Adviesprijs € 613,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 608,-
Combinatievoordeel
Shure QLXD2/B58-H51 + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-5888
-
+
-
- 1 x Shure QLXD2/B58-H51 handheld microfoon (534 - 598 MHz) € 555,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 572,95
- Nu als combinatie voor € 571,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure QLXD2/B58-H51 + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-5889
-
+
-
2x
- 1 x Shure QLXD2/B58-H51 handheld microfoon (534 - 598 MHz) € 555,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 613,-
- Nu als combinatie voor € 608,-
- Jouw voordeel € 5,-
Shure QLXD2/B58-H51 + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-5890
-
+
-
- 1 x Shure QLXD2/B58-H51 handheld microfoon (534 - 598 MHz) € 555,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 589,-
- Nu als combinatie voor € 585,-
- Jouw voordeel € 4,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Handheld-microfoonsSennheiser SKM 835-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 269,-
€ 239,-
Sennheiser EW-DX SKM-S S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 509,-
€ 499,-