Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 321,-
-5%
€ 305,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 60 - 79 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz) |
| Frequentieband | Shure M17 (662 - 686 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 30 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 35 - 39 Hz |
| Maximum frequentie | 15 - 15.9 kHz |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | supercardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz) |
| Frequentieband | Shure S8 (823 - 832) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 500 - 999 Hz |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Maximale SPL | niet gespecificeerd |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Shure T11 (863 - 865 MHz) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 30 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 22 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 22 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure BLX2/B58=-K3E + Shure WA570A
- Adviesprijs € 360,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 357,-
Shure BLX2/B58=-K3E + Devine MIC100/1.5
- Adviesprijs € 309,95
- Jouw voordeel € 0,95
- Nu als combinatie voor € 309,-
Combinatievoordeel
Shure BLX2/B58=-K3E + Shure WA570A
Artikelnr: 9000-0150-7611
-
+
-
- 1 x Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz) € 305,-
- 1 x Shure WA570A neopreen bodypack zender tas € 55,-
- Adviesprijs € 360,-
- Nu als combinatie voor € 357,-
- Jouw voordeel € 3,-
Shure BLX2/B58=-K3E + Devine MIC100/1.5
Artikelnr: 9000-0150-7612
-
+
-
- 1 x Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz) € 305,-
- 1 x Devine MIC100/1.5 XLR microfoon- en signaalkabel 1.5 meter € 4,95
- Adviesprijs € 309,95
- Nu als combinatie voor € 309,-
- Jouw voordeel € 0,95
Shure BLX2/B58=-K3E + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0150-7613
-
+
-
- 1 x Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz) € 305,-
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 310,50
- Nu als combinatie voor € 309,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX2/B58=-K3E + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0150-7614
-
+
-
- 1 x Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz) € 305,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 314,50
- Nu als combinatie voor € 313,-
- Jouw voordeel € 1,50
Shure BLX2/B58=-K3E + GP GP15A-40
Artikelnr: 9000-0150-7615
-
+
-
- 1 x Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz) € 305,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 322,95
- Nu als combinatie voor € 321,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX2/B58=-K3E + GP ReCyko AA 4x 2100 mAh
Artikelnr: 9000-0150-7616
-
+
-
- 1 x Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz) € 305,-
- 1 x GP ReCyko AA 4x 2100 mAh USB batterijlader + 4 ReCyko 2100 mAh batterijen € 19,95
- Adviesprijs € 324,95
- Nu als combinatie voor € 323,-
- Jouw voordeel € 1,95
Shure BLX2/B58=-K3E + Shure WA371 + Shure WA621
Artikelnr: 9000-0149-6454
-
+
-
+
-
- 1 x Shure BLX2/B58=-K3E draadloze handheld microfoon (606-630 MHz) € 305,-
- 1 x Shure WA371 microfoonclip € 12,90
- 1 x Shure WA621 gekleurde antennedoppen voor BLX2-handheldzenders € 18,90
- Adviesprijs € 336,80
- Nu als combinatie voor € 335,-
- Jouw voordeel € 1,80
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureShure BLX24RE/B58-K14 draadloos handheld systeem (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 619,-
€ 499,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Handheld-microfoonsSennheiser EW-DX SKM-S S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 509,-
€ 499,-
Sennheiser SKM 835-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 269,-
€ 239,-
Gerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Handheld-microfoonsShure BLX2/SM58-K14 draadloze handheld microfoon (614 - 638 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 306,-
€ 179,-