Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 317,-
-28%
€ 229,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 80 - 99 Hz |
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Batterij type | AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 38 (606 - 614 MHz), 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser xsw B (614 - 638 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Sennheiser SKM 835-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 269,-
€ 239,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 80 - 99 Hz |
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Batterij type | AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 64 (814 - 822 MHz), 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser xsw E (821 - 832 + 863 - 865 MHz) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | 80 - 99 Hz |
| Maximum frequentie | 16 - 16.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Batterijduur (ongeveer) | 10 uur |
| Batterij type | AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser xsw A (548 - 572MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + Innox IVA 12
- Adviesprijs € 248,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 246,-
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + 2x GP AA Alkaline Super
- Adviesprijs € 287,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 282,-
Combinatievoordeel
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + Innox IVA 12
Artikelnr: 9000-0069-6402
-
+
-
- 1 x Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz) € 229,-
- 1 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 248,-
- Nu als combinatie voor € 246,-
- Jouw voordeel € 2,-
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-6332
-
+
-
2x
- 1 x Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz) € 229,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 287,-
- Nu als combinatie voor € 282,-
- Jouw voordeel € 5,-
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-6333
-
+
-
- 1 x Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz) € 229,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 263,-
- Nu als combinatie voor € 259,-
- Jouw voordeel € 4,-
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + Devine WS 10
Artikelnr: 9000-0069-6403
-
+
-
- 1 x Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz) € 229,-
- 1 x Devine WS 10 microfoon windkap € 3,50
- Adviesprijs € 232,50
- Nu als combinatie voor € 232,-
- Jouw voordeel € 0,50
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + Devine WS 50
Artikelnr: 9000-0069-6404
-
+
-
- 1 x Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz) € 229,-
- 1 x Devine WS 50 microfoon windkap-set € 11,90
- Adviesprijs € 240,90
- Nu als combinatie voor € 238,-
- Jouw voordeel € 2,90
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + Procell Alkaline PC1500 AA LR06
Artikelnr: 9000-0069-6405
-
+
-
- 1 x Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz) € 229,-
- 1 x Procell Alkaline Constant PC1500 AA LR06 batterijen 10x € 6,30
- Adviesprijs € 235,30
- Nu als combinatie voor € 234,-
- Jouw voordeel € 1,30
Sennheiser SKM 835-XSW-GB + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-6331
-
+
-
- 1 x Sennheiser SKM 835-XSW-GB handheld zender (606 - 630 MHz) € 229,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 246,95
- Nu als combinatie voor € 245,-
- Jouw voordeel € 1,95
Andere producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk SennheiserSennheiser XSW-D Portable ENG Set camera combinatieset (2.4 GHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 429,-
€ 308,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Handheld-microfoonsdB Technologies 1023002500C handheld transmitter voor B-Hype Mobile (863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 180,-
€ 50,-
LD Systems U306 MD dynamische handheld microfoon (655-679 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 139,-
€ 102,-
Gerelateerde producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk Sennheiser in de categorie Handheld-microfoonsSennheiser SKM 835-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 269,-
€ 239,-
Sennheiser EW-D SKM-S (S1-7) handheld zender (606 - 662 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 279,-
Sennheiser SKM 825-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 215,-
€ 189,-