Sennheiser EW-DX SKM S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz)
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 599,-
-17%
€ 499,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (5)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 21 (470 - 478 MHz), 22 (478 - 486 MHz), 23 (486 - 494 MHz), 24 (494 - 502 MHz), 25 (502 - 510 MHz), 26 (510 - 518 MHz), 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser Q1-9 (470.2 - 550 MHz) |
| Type frequentieband | 470 - 499 MHz, 500 - 599 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 27 (518 - 526 MHz), 28 (526 - 534 MHz), 29 (534 - 542 MHz), 30 (542 - 550 MHz), 31 (550 - 558 MHz), 32 (558 - 566 MHz), 33 (566 - 574 MHz), 34 (574 - 582 MHz), 35 (582 - 590 MHz), 36 (590 - 598 MHz), 37 (598 - 606 MHz), 38 (606 - 614 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser R1-9 (520 - 607.8 MHz) |
| Type frequentieband | 500 - 599 MHz, 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 39 (614 - 622 MHz), 40 (622 - 630 MHz), 41 (630 - 638 MHz), 42 (638 - 646 MHz), 43 (646 - 654 MHz), 44 (654 - 662 MHz), 45 (662 - 670 MHz), 46 (670 - 678 MHz), 47 (678 - 686 MHz), 48 (686 - 694 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser S2-10 (614.2 - 693.8 MHz) |
| Type frequentieband | 600 - 699 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 65 (822 - 830 MHz), 66 (830 - 838 MHz), ISM (863 - 865 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser U1/5 (823.2 - 831.8 / 863.2 - 864.8 MHz) |
| Type frequentieband | 800 - 899 MHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Minimum frequentie | niet van toepassing |
| Maximum frequentie | niet van toepassing |
| Maximale SPL | niet van toepassing |
| Richtingskarakteristiek | niet van toepassing |
| Batterijduur (ongeveer) | 11-15 uur |
| Batterij type | accu, AA - penlite |
|---|---|
| Kanaal | 1G8-1 (1785 - 1795 MHz), 1G8-2 (1795 - 1800 MHz) |
| Frequentieband | Sennheiser Y1-3 (1785.2 - 1799.8 MHz) |
| Type frequentieband | 1.8 GHz |
| Zendvermogen | 10 mW |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sennheiser EW-DX SKM S1-10 + Sennheiser BA 70
- Adviesprijs € 541,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 539,-
Sennheiser EW-DX SKM S1-10 + GP AA
- Adviesprijs € 533,-
- Jouw voordeel € 4,-
- Nu als combinatie voor € 529,-
Combinatievoordeel
Sennheiser EW-DX SKM S1-10 + Sennheiser BA 70
Artikelnr: 9000-0119-3290
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SKM S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz) € 499,-
- 1 x Sennheiser BA 70 oplaadbare accu voor EWD SK- en SKM-S zenders € 42,-
- Adviesprijs € 541,-
- Nu als combinatie voor € 539,-
- Jouw voordeel € 2,-
Sennheiser EW-DX SKM S1-10 + GP AA
Artikelnr: 9000-0106-6436
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SKM S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz) € 499,-
- 1 x GP AA oplaadbare batterijen NiMH 2100 mAh ReCyko 1.2 V (8 stuks) € 34,-
- Adviesprijs € 533,-
- Nu als combinatie voor € 529,-
- Jouw voordeel € 4,-
Sennheiser EW-DX SKM S1-10 + 2x GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-6437
-
+
-
2x
- 1 x Sennheiser EW-DX SKM S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz) € 499,-
- 2 x GP GP15A-80 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (80 stuks) € 29,-
- Adviesprijs € 557,-
- Nu als combinatie voor € 552,-
- Jouw voordeel € 5,-
Sennheiser EW-DX SKM S1-10 + GP AA Alkaline Super
Artikelnr: 9000-0106-6435
-
+
-
- 1 x Sennheiser EW-DX SKM S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz) € 499,-
- 1 x GP GP15A-40 Super G-Tech 1.5V AA Alkaline batterijen (40 stuks) € 17,95
- Adviesprijs € 516,95
- Nu als combinatie voor € 515,-
- Jouw voordeel € 1,95
Andere producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk SennheiserSennheiser XSW 1-835 DUAL-E draadloze set (E: 821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 660,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Handheld-microfoonsdB Technologies 1023002500C handheld transmitter voor B-Hype Mobile (863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 180,-
€ 50,-
Gerelateerde producten van Sennheiser
Zoek alle producten van het merk Sennheiser in de categorie Handheld-microfoonsSennheiser EW-DX SKM-S S1-10 handheld zender (606.2 - 693.8 MHz)
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 509,-
€ 499,-
Sennheiser SKM 835-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 269,-
€ 239,-
Sennheiser SKM 825-XSW-E handheld zender (821-832/863-865 MHz)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 215,-
€ 189,-