Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 729,-
€ 725,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
🔥HOT & NEW
Bekijk ook eens (1)
Shure KSM32C Studio Set cardioïde condensatormicrofoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 799,-
€ 729,-
| Buizen microfoon | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -36 |
| Impedantie microfoon | 50-99 Ohm |
| Klank microfoon | clean / neutraal |
| Low-cut filter | ja |
| Maximale SPL | 150 dB - 159 dB |
| Maximum frequentie | 20 - 20.9 kHz |
| Microfoon accessoires | shockmount, popfilter, tasje / etui |
|---|---|
| Minimum frequentie | 20 - 21 Hz |
| Multi pattern | nee |
| Pad schakelaar | ja |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Stereo | nee |
| Vintage microfoonfamilie | niet van toepassing |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 52 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 52 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Shure KSM32C Stage Set + Innox IVA 12
- Adviesprijs € 744,-
- Jouw voordeel € 2,-
- Nu als combinatie voor € 742,-
Shure KSM32C Stage Set + Innox IVA 24
- Adviesprijs € 761,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 756,-
Twijfel je of de Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Shure KSM32C Stage Set + Innox IVA 12
Artikelnr: 9000-0150-0827
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Innox IVA 12 microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 744,-
- Nu als combinatie voor € 742,-
- Jouw voordeel € 2,-
Levertijd onbekend
Shure KSM32C Stage Set + Innox IVA 24
Artikelnr: 9000-0150-0828
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Innox IVA 24 microfoonstatief met hengelarm € 36,-
- Adviesprijs € 761,-
- Nu als combinatie voor € 756,-
- Jouw voordeel € 5,-
Levertijd onbekend
Shure KSM32C Stage Set + Innox IVA 04
Artikelnr: 9000-0150-0829
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Innox IVA 04 kort microfoonstatief met hengelarm € 19,-
- Adviesprijs € 744,-
- Nu als combinatie voor € 741,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
Shure KSM32C Stage Set + Devine MIC100/3
Artikelnr: 9000-0150-0830
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Devine MIC100/3 XLR microfoon- en signaalkabel 3 meter € 6,95
- Adviesprijs € 731,95
- Nu als combinatie voor € 731,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Shure KSM32C Stage Set + Devine MIC100/5
Artikelnr: 9000-0150-0831
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Devine MIC100/5 XLR microfoon- en signaalkabel 5 meter € 8,50
- Adviesprijs € 733,50
- Nu als combinatie voor € 732,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Shure KSM32C Stage Set + Innox IVA08 XLR Pro
Artikelnr: 9000-0150-0832
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Innox IVA08 XLR Pro broadcasting statief € 65,-
- Adviesprijs € 790,-
- Nu als combinatie voor € 781,-
- Jouw voordeel € 9,-
Levertijd onbekend
Shure KSM32C Stage Set + Devine VoCube
Artikelnr: 9000-0150-0833
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Devine VoCube reflectiefilter en popfilter € 39,-
- Adviesprijs € 764,-
- Nu als combinatie voor € 757,-
- Jouw voordeel € 7,-
Levertijd onbekend
Shure KSM32C Stage Set + Beyerdynamic DT 700 PRO X
Artikelnr: 9000-0150-0834
-
+
-
- 1 x Shure KSM32C Stage Set cardioïde condensatormicrofoon € 725,-
- 1 x Beyerdynamic DT 700 PRO X closed-back studio koptelefoon € 219,-
- Adviesprijs € 944,-
- Nu als combinatie voor € 935,-
- Jouw voordeel € 9,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Shure
Zoek alle producten van het merk ShureAlternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Grootmembraan-condensatormicrofoonsGerelateerde producten van Shure
Zoek alle producten van het merk Shure in de categorie Grootmembraan-condensatormicrofoonsShure SM4-K-Kit grootmembraan condensatormicrofoon
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 334,-
€ 317,-