Laney IRF-DUALRIG212 Ironheart Foundry Dualrig head + cabinet 2x12 inch 60W
Adviesprijs
€ 629,-
-25%
€ 469,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (3)
Laney Ironheart Foundry Leadtop 60W gitaarversterker top
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 240,-
€ 185,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | transistor |
| Vermogen in Watt | 51 - 75 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | 1 |
| Aantal kanalen | 1 |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | geen |
| power attenuator | ja |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Aux-in, Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out |
| Kleur | zwart |
| luidsprekerdiameter | ~ |
| aantal luidsprekers | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ~ |
Laney Ironheart Foundry Dualtop 60W gitaarversterker top
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 366,-
€ 267,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | transistor |
| Vermogen in Watt | 51 - 75 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm, 8 Ohm |
| Gewicht | 0 - 4.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | 1 |
| Aantal kanalen | 2 |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | reverb (digitaal) |
| power attenuator | ja |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Aux-in, Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out |
| Kleur | zwart |
| luidsprekerdiameter | ~ |
| aantal luidsprekers | ~ |
| Voeding mogelijk via batterij | ~ |
Laney IRF-LEADRIG112 Ironheart Foundry Leadrig head + cabinet 1x12 inch 60W
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 452,-
€ 277,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type versterker | transistor |
| Vermogen in Watt | 51 - 75 Watt |
| impedantie speakeruitgang | ~ |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| aantal speakeruitgangen | ~ |
| Aantal kanalen | 1 |
| Type versterkerbuis | niet van toepassing |
| amp-modeling | nee |
| ingebouwd stemapparaat | nee |
|---|---|
| Ingebouwde effecten | geen |
| power attenuator | ja |
| effects loop | ja |
| Aansluitingen | Aux-in, Externe luidspreker(s), Footswitch, Hoofdtelefoon, Line-out |
| Kleur | zwart |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| aantal luidsprekers | 1 |
| Voeding mogelijk via batterij | nee |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 34 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 34 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 2 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Laney IRF-DUALRIG212 + Procab PSC104 1.5G
- Adviesprijs € 477,60
- Jouw voordeel € 1,60
- Nu als combinatie voor € 476,-
Laney IRF-DUALRIG212 + Devine GIT3/B
- Adviesprijs € 478,95
- Jouw voordeel € 1,95
- Nu als combinatie voor € 477,-
Twijfel je of de Laney IRF-DUALRIG212 Ironheart Foundry Dualrig head + cabinet 2x12 inch 60W bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Laney IRF-DUALRIG212 + Procab PSC104 1.5G
Artikelnr: 9000-0128-9955
-
+
-
- 1 x Laney IRF-DUALRIG212 Ironheart Foundry Dualrig head + cabinet 2x12 inch 60W € 469,-
- 1 x Procab PSC104 1.5G 4-voudige 1.5m stekkerdoos € 8,60
- Adviesprijs € 477,60
- Nu als combinatie voor € 476,-
- Jouw voordeel € 1,60
Laney IRF-DUALRIG212 + Devine GIT3/B
Artikelnr: 9000-0128-9956
-
+
-
- 1 x Laney IRF-DUALRIG212 Ironheart Foundry Dualrig head + cabinet 2x12 inch 60W € 469,-
- 1 x Devine GIT3/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 478,95
- Nu als combinatie voor € 477,-
- Jouw voordeel € 1,95
Laney IRF-DUALRIG212 + Klotz KIK3.0PPSW
Artikelnr: 9000-0128-9957
-
+
-
- 1 x Laney IRF-DUALRIG212 Ironheart Foundry Dualrig head + cabinet 2x12 inch 60W € 469,-
- 1 x Klotz KIK3.0PPSW jack 2p - jack 2p 3 meter instrumentenkabel € 14,70
- Adviesprijs € 483,70
- Nu als combinatie voor € 482,-
- Jouw voordeel € 1,70
Laney IRF-DUALRIG212 + Klotz SC3PP01SW
Artikelnr: 9000-0128-9958
-
+
-
- 1 x Laney IRF-DUALRIG212 Ironheart Foundry Dualrig head + cabinet 2x12 inch 60W € 469,-
- 1 x Klotz SC3PP01SW jack 2p - jack 2p 1 meter speakerkabel € 30,-
- Adviesprijs € 499,-
- Nu als combinatie voor € 496,-
- Jouw voordeel € 3,-
Laney IRF-DUALRIG212 + Devine PRO 2000
Artikelnr: 9000-0128-9959
-
+
-
- 1 x Laney IRF-DUALRIG212 Ironheart Foundry Dualrig head + cabinet 2x12 inch 60W € 469,-
- 1 x Devine PRO 2000 studio hoofdtelefoon € 29,-
- Adviesprijs € 498,-
- Nu als combinatie voor € 493,-
- Jouw voordeel € 5,-
Laney IRF-DUALRIG212 + Sennheiser HD 280 PRO
Artikelnr: 9000-0128-9960
-
+
-
Andere producten van Laney
Zoek alle producten van het merk LaneyLaney DB200-210 Digbeth Series 200W basgitaarversterker combo
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 875,-
€ 609,-
Laney Black Country Customs The 85 Tri-Mode Bass Interval effectpedaal
Op voorraad
Adviesprijs
€ 218,-
€ 159,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaarversterker comboRoland CUBE Street EX mobiele stereoversterker
4.7
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 765,-
€ 588,-
Marshall CODE25 1x10 inch 25 Watt gitaarversterker combo
4.7
29 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 259,-
€ 169,-
Gerelateerde producten van Laney
Zoek alle producten van het merk Laney in de categorie Gitaarversterker comboLaney LG20R gitaarversterker combo 20 watt 1x8 inch
2
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 210,-
€ 189,-