Eventide PowerMINI gitaareffect voeding
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 206,-
-21%
€ 162,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
Eventide PowerMINI EXP uitbreiding voor PowerMax
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 183,-
€ 157,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type voeding | uitbreiding |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Output voltage | 9V, 12V, 15V, 18V |
| Totale stroomsterkte | 660 mA |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative + center positive |
| Output stroomrichting | DC |
Eventide PowerMAX V2 gitaareffect voeding
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 324,-
€ 279,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| type voeding | multivoeding |
| Type adapter plug | barrel 2.1 mm (binnenmaat) |
| Output voltage | 9V, 12V, 15V, 18V |
| Totale stroomsterkte | 660 mA |
|---|---|
| Center negative / positive | center negative + center positive |
| Output stroomrichting | DC |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Eventide PowerMINI + Eventide TimeFactor
- Adviesprijs € 600,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 595,-
Eventide PowerMINI + Eventide ModFactor
- Adviesprijs € 601,-
- Jouw voordeel € 5,-
- Nu als combinatie voor € 596,-
Twijfel je of de Eventide PowerMINI gitaareffect voeding bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Eventide PowerMINI + Eventide TimeFactor
Artikelnr: 9000-0066-7240
-
+
-
- 1 x Eventide PowerMINI gitaareffect voeding € 162,-
- 1 x Eventide TimeFactor Twin Delay effectpedaal € 438,-
- Adviesprijs € 600,-
- Nu als combinatie voor € 595,-
- Jouw voordeel € 5,-
Eventide PowerMINI + Eventide ModFactor
Artikelnr: 9000-0066-7241
-
+
-
- 1 x Eventide PowerMINI gitaareffect voeding € 162,-
- 1 x Eventide ModFactor modulatie multi-effectpedaal € 439,-
- Adviesprijs € 601,-
- Nu als combinatie voor € 596,-
- Jouw voordeel € 5,-
Eventide PowerMINI + Eventide PitchFactor
Artikelnr: 9000-0066-7242
-
+
-
- 1 x Eventide PowerMINI gitaareffect voeding € 162,-
- 1 x Eventide PitchFactor Harmonizer effectpedaal € 443,-
- Adviesprijs € 605,-
- Nu als combinatie voor € 600,-
- Jouw voordeel € 5,-
Eventide PowerMINI + Eventide Space
Artikelnr: 9000-0066-7243
-
+
-
- 1 x Eventide PowerMINI gitaareffect voeding € 162,-
- 1 x Eventide Space reverb multi-effectpedaal € 449,-
- Adviesprijs € 611,-
- Nu als combinatie voor € 606,-
- Jouw voordeel € 5,-