Dunlop D07-01RD Poly Strap Red gitaarband
Adviesprijs
€ 9,55
€ 8,65
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 9 stuks op voorraad in ons magazijn
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
(en extra voorraad beschikbaar bij de leverancier)
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (4)
Dunlop D07-01BK Poly Strap Black gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 21,95
€ 13,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | zwart |
| patroon / graphic | nee |
| Materiaal | polyester |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Dunlop D07-01BR Poly Strap Brown gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 14,20
€ 9,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | bruin |
| patroon / graphic | nee |
| Materiaal | polyester |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Dunlop D07-01NV Poly Strap Navy Blue gitaarband
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 13,95
€ 10,95
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | blauw |
| patroon / graphic | nee |
| Materiaal | polyester |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Dunlop D07-01RG Poly Strap Green gitaarband
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 54,-
€ 13,10
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Kleur | groen |
| patroon / graphic | nee |
| Materiaal | polyester |
| Gevoerd | nee |
| Breedte gitaarband | 5 cm |
| lengte gitaarband | normaal |
|---|---|
| Lengte traploos instelbaar | ja |
| geïntegreerde straplock | nee |
| Quick release | nee |
| speciaal voor klassieke gitaar | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 10 stuks op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Dunlop D07-01RD + plectra
- Adviesprijs € 14,45
- Jouw voordeel € 0,80
- Nu als combinatie voor € 13,65
Dunlop D07-01RD + snarenset
- Adviesprijs € 11,60
- Jouw voordeel € 0,55
- Nu als combinatie voor € 11,05
Twijfel je of de Dunlop D07-01RD Poly Strap Red gitaarband bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Dunlop D07-01RD + plectra
Artikelnr: 9000-0033-8165
-
+
-
- 1 x Dunlop D07-01RD Poly Strap Red gitaarband € 8,65
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 14,45
- Nu als combinatie voor € 13,65
- Jouw voordeel € 0,80
Dunlop D07-01RD + snarenset
Artikelnr: 9000-0033-8166
-
+
-
- 1 x Dunlop D07-01RD Poly Strap Red gitaarband € 8,65
- 1 x Fazley EGS03 snaren voor elektrische gitaar (regular) € 2,95
- Adviesprijs € 11,60
- Nu als combinatie voor € 11,05
- Jouw voordeel € 0,55
Dunlop D07-01RD + strap blocks
Artikelnr: 9000-0033-8167
-
+
-
- 1 x Dunlop D07-01RD Poly Strap Red gitaarband € 8,65
- 1 x Fender Strap Blocks (2x Black, 2x Red) € 6,60
- Adviesprijs € 15,25
- Nu als combinatie voor € 14,60
- Jouw voordeel € 0,65
Andere producten van Dunlop
Zoek alle producten van het merk DunlopDunlop Nylon Standard 0.38mm 12-pack plectrumset wit
4.3
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 9,95
€ 7,10
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie GitaarbandLevys Leathers M8POLY-BLK eenvoudige gitaarband zwart
4.2
19 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 15,10
€ 8,05