Ashdown SX-412F 4x12 inch gitaar speakerkast recht
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 833,-
-11%
€ 739,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (4)
Ashdown SX-112A 1x12 inch gitaar speakerkast schuin
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 333,-
€ 295,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 1 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 100 - 199 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm |
| Stereofunctie | nee |
| type speakerkast | angled |
|---|---|
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | zwart |
| Wielen | nee |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Seventy 80 |
Ashdown SX-112F 1x12 inch gitaar speakerkast recht
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 336,-
€ 336,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 1 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 100 - 199 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm |
| Stereofunctie | nee |
| type speakerkast | recht |
|---|---|
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | zwart |
| Wielen | nee |
| Gewicht | 10 - 14.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Seventy 80 |
Ashdown SX-212A 2x12 inch gitaar speakerkast schuin
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 555,-
€ 464,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 2 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 100 - 199 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm |
| Stereofunctie | nee |
| type speakerkast | angled |
|---|---|
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | zwart |
| Wielen | nee |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Seventy 80 |
Ashdown SX-212F 2x12 inch gitaar speakerkast recht
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 555,-
€ 464,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| aantal luidsprekers | 2 |
| luidsprekerdiameter | 12 inch |
| RMS belastbaarheid in Watt | 100 - 199 Watt |
| impedantie speakeruitgang | 16 Ohm |
| Stereofunctie | nee |
| type speakerkast | recht |
|---|---|
| constructie speakerkast | closed back |
| Kleur | zwart |
| Wielen | nee |
| Gewicht | 20 - 24.9 kg |
| model luidspreker | Celestion Seventy 80 |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 53 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 53 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Ashdown SX-412F + Innox SNAP PRO
- Adviesprijs € 746,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 745,-
Ashdown SX-412F + Innox ETA GAF-01-BK
- Adviesprijs € 748,50
- Jouw voordeel € 1,50
- Nu als combinatie voor € 747,-
Combinatievoordeel
Ashdown SX-412F + Innox SNAP PRO
Artikelnr: 9000-0129-5266
-
+
-
- 1 x Ashdown SX-412F 4x12 inch gitaar speakerkast recht € 739,-
- 1 x Innox SNAP PRO kabelbinderset (5 stuks) € 7,50
- Adviesprijs € 746,50
- Nu als combinatie voor € 745,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ashdown SX-412F + Innox ETA GAF-01-BK
Artikelnr: 9000-0129-5267
-
+
-
- 1 x Ashdown SX-412F 4x12 inch gitaar speakerkast recht € 739,-
- 1 x Innox ETA GAF-01-BK Gaffa Tape 50 mm x 50 m zwart € 9,50
- Adviesprijs € 748,50
- Nu als combinatie voor € 747,-
- Jouw voordeel € 1,50
Ashdown SX-412F + Klotz SC3PP01SW
Artikelnr: 9000-0129-5268
-
+
-
- 1 x Ashdown SX-412F 4x12 inch gitaar speakerkast recht € 739,-
- 1 x Klotz SC3PP01SW jack 2p - jack 2p 1 meter speakerkabel € 30,-
- Adviesprijs € 769,-
- Nu als combinatie voor € 766,-
- Jouw voordeel € 3,-
Ashdown SX-412F + Brennenstuhl Eco Line
Artikelnr: 9000-0129-5269
-
+
-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Gitaar speakerkastBlackstar ST.James JJN 212 VOC verticale 2x12 inch gitaar speakerkast
Op voorraad
Adviesprijs
€ 849,-
€ 805,-
Marshall 1960A 300 Watt 4x12 inch gitaar speaker cabinet schuin
Op voorraad
Adviesprijs
€ 865,-
€ 723,-