D'Addario PW-FPRR-01 Flat Patch Cable Flat patchkabel voor gitaar/bas, 1ft Right Angle, Single PK
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 15,10
€ 13,70
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
(en nog 98 stuks op voorraad bij de leverancier)
(en nog 98 stuks op voorraad bij de leverancier)
Bekijk ook eens (2)
D'Addario PW-FPRR-03 Flat Patch Cable Vlakke Patch Kabel 3ft voor Pedalen
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 21,40
€ 21,40
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - recht |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.90 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
D'Addario PW-FPRR-02 Flat Patch Cable Flat patchkabel voor gitaar/bas, 2ft Right Angle, Single PK
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis
Adviesprijs
€ 17,60
€ 17,50
| (deels) gekruld | nee |
|---|---|
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Geweven mantel | nee |
| Haaks of recht | haaks - haaks |
| Kleur | zwart |
| Lengte | 0.60 m |
|---|---|
| Set | nee |
| Type audio connector | jack 6.3 mm TS |
| Vergulde connector | nee |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
D'Addario PW-FPRR-01 D'Addario Flat Patch Cable + Innox Snap 27
- Adviesprijs € 19,20
- Jouw voordeel € 1,05
- Nu als combinatie voor € 18,15
D'Addario PW-FPRR-01 D'Addario Flat Patch Cable + Innox PBO 10
- Adviesprijs € 20,20
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 19,20
Combinatievoordeel
D'Addario PW-FPRR-01 D'Addario Flat Patch Cable + Innox Snap 27
Artikelnr: 9000-0143-1628
-
+
-
- 1 x D'Addario PW-FPRR-01 Flat Patch Cable Flat patchkabel voor gitaar/bas, 1ft Right Angle, Single PK € 13,70
- 1 x Innox Snap 27 kabelbinder met klittenband smal zwart (10 stuks) € 5,50
- Adviesprijs € 19,20
- Nu als combinatie voor € 18,15
- Jouw voordeel € 1,05
D'Addario PW-FPRR-01 D'Addario Flat Patch Cable + Innox PBO 10
Artikelnr: 9000-0143-1629
-
+
-
- 1 x D'Addario PW-FPRR-01 Flat Patch Cable Flat patchkabel voor gitaar/bas, 1ft Right Angle, Single PK € 13,70
- 1 x Innox PBO 10 klittenband strip 3m € 6,50
- Adviesprijs € 20,20
- Nu als combinatie voor € 19,20
- Jouw voordeel € 1,-
Andere producten van D'Addario
Zoek alle producten van het merk D'AddarioD'Addario EXL125-3D snarenset voor elektrische gitaar (3 sets)
4.8
13 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 30,-
€ 19,50
D'Addario EXL120-3D snaren voor elektrische gitaar (3 sets)
4.8
21 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 26,-
€ 19,40
D'Addario EXL148 snarenset voor elektrische gitaar
4.3
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,40
€ 8,50
Daddario EXL115W snarenset voor elektrische gitaar
4.6
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 11,30
€ 8,60
Gerelateerde producten van D'Addario
Zoek alle producten van het merk D'Addario in de categorie Gitaar patchkabelsD'Addario PW-FPRR-02 Flat Patch Cable Flat patchkabel voor gitaar/bas, 2ft Right Angle, Single PK
Op voorraad
Adviesprijs
€ 17,60
€ 17,50