Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm Aluminium hoekprofiel 1 meter voor kisten
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 5,65
€ 3,90
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Adam Hall 6105BLK Aluminium Case Angle black 30 x 30 mm Aluminium Case Hoek zwart 30 x 30 mm 1 meter
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 17,40
€ 7,85
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Producttype | hoekprofiel |
| Profieluitvoering | niet van toepassing |
| Profielmateriaal | aluminium |
| Plaatdikte | 6.4 mm |
| rackhoogte | niet van toepassing |
|---|---|
| Profielafmetingen | 30 x 30 mm |
| Lengte | 1.00 m |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Kleur | zwart |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 10:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm + Innox RP 1U
- Adviesprijs € 7,85
- Jouw voordeel € 0,45
- Nu als combinatie voor € 7,40
Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm + Innox RP AC
- Adviesprijs € 9,85
- Jouw voordeel € 0,45
- Nu als combinatie voor € 9,40
Combinatievoordeel
Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm + Innox RP 1U
Artikelnr: 9000-0144-5942
-
+
-
- 1 x Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm Aluminium hoekprofiel 1 meter voor kisten € 3,90
- 1 x Innox RP 1U 19 inch gesloten blindplaat € 3,95
- Adviesprijs € 7,85
- Nu als combinatie voor € 7,40
- Jouw voordeel € 0,45
Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm + Innox RP AC
Artikelnr: 9000-0144-5943
-
+
-
- 1 x Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm Aluminium hoekprofiel 1 meter voor kisten € 3,90
- 1 x Innox RP AC set met rackware accessoires € 5,95
- Adviesprijs € 9,85
- Nu als combinatie voor € 9,40
- Jouw voordeel € 0,45
Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm + Innox RP SHELF-1
Artikelnr: 9000-0144-5944
-
+
-
- 1 x Adam Hall 6105 Aluminium Case Angle 30 x 30 mm Aluminium hoekprofiel 1 meter voor kisten € 3,90
- 1 x Innox RP SHELF-1 geperforeerde inlay € 12,50
- Adviesprijs € 16,40
- Nu als combinatie voor € 15,95
- Jouw voordeel € 0,45
Andere producten van Adam Hall
Zoek alle producten van het merk Adam HallAdam Hall 87221VR 19 inch ventilatieplaat 1U staal ronde gaten
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,40
€ 5,15
Adam Hall 58064LTBLU gaffer tape 19 mm x 25 m lichtblauw
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,80
€ 5,65
Adam Hall VR2030RED kabelbinder klittenband 300 x 20 mm rood
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1,68
€ 1,30
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Flightcase-profielenPenn Elcom 0122 aluminium hoekprofiel 20 x 20 x 1.5 mm
4.9
9 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 7,35
€ 5,65
Gerelateerde producten van Adam Hall
Zoek alle producten van het merk Adam Hall in de categorie Flightcase-profielenAdam Hall 6146 Aluminium Lidmaker for 7 mm panel Aluminium lidmaker voor 7 mm paneel, 1 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 10,40
€ 4,95
Adam Hall 6104 Aluminium Lidmaker for 7 mm Material Aluminium dekselprofiel voor 7 mm materiaal 1 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 13,-
€ 6,40
Adam Hall 6115 Aluminium Case Angle 25 x 25 mm Aluminium Hoekprofiel 1 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 4,77
€ 3,05
Adam Hall 6102 Aluminium Hybrid Lid Location for 7 mm Material Aluminium dekselprofiel 1 meter
Op voorraad
Adviesprijs
€ 4,90
€ 3,17