Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 569,-
-11%
€ 509,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (1)
Sterling by Music Man StingRay SR30 Daphne Blue elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 578,-
€ 509,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | blauw |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | niet gespecificeerd |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vintage-style tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | populier |
| Houtsoort toets | laurier |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Indonesië |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 36 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 11:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag geopend vanaf 13:00
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 523,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 521,-
Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black + Fazley T-100
- Adviesprijs € 526,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 524,-
Twijfel je of de Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-4888
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 523,95
- Nu als combinatie voor € 521,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black + Fazley T-100
Artikelnr: 9000-0093-0752
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Fazley T-100 stemapparaat met metronoom € 17,50
- Adviesprijs € 526,50
- Nu als combinatie voor € 524,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black + Bax Music Quick Start Gitaar
Artikelnr: 9000-0093-9577
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Bax Music Quick Start Gitaar € 2,02
- Adviesprijs € 511,02
- Nu als combinatie voor € 511,-
- Jouw voordeel € 0,02
Levertijd onbekend
Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
Artikelnr: 9000-0107-8942
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 Regular Light € 16,05
- Adviesprijs € 525,05
- Nu als combinatie voor € 524,-
- Jouw voordeel € 1,05
Levertijd onbekend
Sterling SR30 Black + gitaarband
Artikelnr: 9000-0052-1685
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 526,50
- Nu als combinatie voor € 524,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Sterling SR30 Black + plectra
Artikelnr: 9000-0052-1686
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 514,80
- Nu als combinatie voor € 514,-
- Jouw voordeel € 0,80
Levertijd onbekend
Sterling SR30 Black + snarenset
Artikelnr: 9000-0052-1687
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Fazley EGS01 snaren voor elektrische gitaar (light) € 2,95
- Adviesprijs € 511,95
- Nu als combinatie voor € 511,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Sterling SR30 Black + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0052-1689
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 12,50
- Adviesprijs € 521,50
- Nu als combinatie voor € 519,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Sterling SR30 Black + gigbag
Artikelnr: 9000-0052-1690
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Fazley Carrier D4EB Deluxe gigbag voor elektrische gitaar zwart € 19,95
- Adviesprijs € 528,95
- Nu als combinatie voor € 526,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Sterling SR30 Black + koffer
Artikelnr: 9000-0052-1691
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Fazley Protecc QEBK universele ABS koffer voor elektrische gitaar zwart € 85,-
- Adviesprijs € 594,-
- Nu als combinatie voor € 581,-
- Jouw voordeel € 13,-
Levertijd onbekend
Sterling SR30 Black + standaard
Artikelnr: 9000-0052-1692
-
+
-
- 1 x Sterling by Music Man StingRay SR30 Stealth Black € 509,-
- 1 x Innox IGS 02 MKII gitaarstatief voor akoestische gitaar € 9,95
- Adviesprijs € 518,95
- Nu als combinatie voor € 518,-
- Jouw voordeel € 0,95
Levertijd onbekend
Andere producten van Sterling by Music Man
Zoek alle producten van het merk Sterling by Music ManSterling by Music Man StingRay Ray4 Black elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 558,-
€ 427,-
Sterling by Music Man Intro Series StingRay Ray2 Sunrise Orange elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 426,-
€ 290,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD F-10 Kit elektrische gitaar zwart met gigbag
3.6
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 315,-
€ 314,-
Fazley Classic Series FST118 Sunburst elektrische gitaar
4.4
52 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 152,-
€ 95,-