Sire Larry Carlton L7V New Gen Tobacco Sunburst elektrische gitaar
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 825,-
-4%
€ 789,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (2)
Sire Larry Carlton L7V New Gen zwarte elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 867,-
€ 777,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | single cut |
| Kleur | zwart |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Elementtype | P90 |
| Elementconfiguratie | SS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 43.0 mm (1.69") |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | mahonie (mahogany) |
| Land van herkomst | Indonesië |
Sire Larry Carlton L7V New Gen Candy Apple Red elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 5 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 825,-
€ 699,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | single cut |
| Kleur | rood |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, rock |
| Elementtype | P90 |
| Elementconfiguratie | SS |
| Merk element(en) | Sire |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 43.0 mm (1.69") |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | mahonie (mahogany) |
| Land van herkomst | Indonesië |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 56 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Sire L7V+ + Fazley GC 500
- Adviesprijs € 868,-
- Jouw voordeel € 10,-
- Nu als combinatie voor € 858,-
Sire Larry Carlton L7V New Gen + Fazley Carrier D4EB
- Adviesprijs € 808,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 806,-
Twijfel je of de Sire Larry Carlton L7V New Gen Tobacco Sunburst elektrische gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Sire L7V+ + Fazley GC 500
Artikelnr: 9000-0143-1669
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7V New Gen Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 789,-
- 1 x Fazley GC 500 zwarte gitaarkoffer € 79,-
- Adviesprijs € 868,-
- Nu als combinatie voor € 858,-
- Jouw voordeel € 10,-
Levertijd onbekend
Sire Larry Carlton L7V New Gen + Fazley Carrier D4EB
Artikelnr: 9000-0144-3844
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7V New Gen Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 789,-
- 1 x Fazley Carrier D4EB Deluxe gigbag voor elektrische gitaar zwart € 19,95
- Adviesprijs € 808,95
- Nu als combinatie voor € 806,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Sire L7V+ + Ernie Ball 2223 Super Slinky
Artikelnr: 9000-0143-1671
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7V New Gen Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 789,-
- 1 x Ernie Ball 2223 Super Slinky 009 - 042 snarenset voor elektrische gitaar € 6,45
- Adviesprijs € 795,45
- Nu als combinatie voor € 795,-
- Jouw voordeel € 0,45
Levertijd onbekend
Sire L7V+ + Klotz KIK6.0PPSW + Fazley LETA PGSW-BLK
Artikelnr: 9000-0143-1670
-
+
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7V New Gen Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 789,-
- 1 x Klotz KIK6.0PPSW jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel € 20,80
- 1 x Fazley LETA PGSW-BLK brede gitaarband gevoerd leder zwart € 19,95
- Adviesprijs € 829,75
- Nu als combinatie voor € 825,-
- Jouw voordeel € 4,75
Levertijd onbekend
Sire L7V+ + Marshall MG50FX + Klotz KIK6.0PPSW
Artikelnr: 9000-0143-1672
-
+
-
+
-
- 1 x Sire Larry Carlton L7V New Gen Tobacco Sunburst elektrische gitaar € 789,-
- 1 x Marshall MG50FX 50 watt 1x12 transistor gitaarversterker combo € 279,-
- 1 x Klotz KIK6.0PPSW jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel € 20,80
- Adviesprijs € 1.088,80
- Nu als combinatie voor € 1.066,-
- Jouw voordeel € 22,80
Levertijd onbekend
Andere producten van Sire
Zoek alle producten van het merk SireSire Marcus Miller M6H 6-String Mahogany Satin 6-snarige headless elektrische basgitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.015,-
€ 899,-
Sire Marcus Miller P5 4-String FL Tobacco Sunburst fretloze elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 593,-
€ 579,-
Sire Marcus Miller P5-5 Alder Mild Green 5-snarige elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 622,-
€ 595,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD Max Cavalera Signature MAX-200 RPR Military Green Satin
4.5
2 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 765,-
€ 729,-
Gerelateerde producten van Sire
Zoek alle producten van het merk Sire in de categorie Elektrische gitarenSire Larry Carlton S7 Flamed Maple New Gen Transparant Blue elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 799,-
Sire Larry Carlton X6 6-String Headless Black Satin elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 699,-
€ 689,-