Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst
Populair
Adviesprijs
€ 1.199,-
-15%
€ 1.024,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
Schecter Reaper-6 Satin Sky Burst
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 7 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 1.165,-
€ 1.024,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | blauw, groen |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | Schecter |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Brugtype | vaste brug |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | essen (ash) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | esdoorn / walnoot |
| Land van herkomst | Indonesië |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 73 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 73 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst + Bax Music Quick Start Gitaar
- Adviesprijs € 1.026,02
- Jouw voordeel € 0,02
- Nu als combinatie voor € 1.026,-
Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
- Adviesprijs € 1.040,05
- Jouw voordeel € 1,05
- Nu als combinatie voor € 1.039,-
Twijfel je of de Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst + Bax Music Quick Start Gitaar
Artikelnr: 9000-0093-9188
-
+
-
- Adviesprijs € 1.026,02
- Nu als combinatie voor € 1.026,-
- Jouw voordeel € 0,02
Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
Artikelnr: 9000-0107-8880
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 Regular Light € 16,05
- Adviesprijs € 1.040,05
- Nu als combinatie voor € 1.039,-
- Jouw voordeel € 1,05
Schecter Reaper-6 SCB + gitaarband
Artikelnr: 9000-0048-3203
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 1.041,50
- Nu als combinatie voor € 1.039,-
- Jouw voordeel € 2,50
Schecter Reaper-6 SCB + plectra
Artikelnr: 9000-0048-3204
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 1.029,80
- Nu als combinatie voor € 1.029,-
- Jouw voordeel € 0,80
Schecter Reaper-6 SCB + snarenset
Artikelnr: 9000-0048-3205
-
+
-
Schecter Reaper-6 SCB + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0048-3206
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 10,15
- Adviesprijs € 1.034,15
- Nu als combinatie voor € 1.032,-
- Jouw voordeel € 2,15
Schecter Reaper-6 SCB + koffer
Artikelnr: 9000-0048-3208
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x Fazley Protecc QEBK universele ABS koffer voor elektrische gitaar zwart € 85,-
- Adviesprijs € 1.109,-
- Nu als combinatie voor € 1.096,-
- Jouw voordeel € 13,-
Schecter Reaper-6 SCB + standaard
Artikelnr: 9000-0048-3209
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x Innox IGS 02 MKII gitaarstatief voor akoestische gitaar € 9,95
- Adviesprijs € 1.033,95
- Nu als combinatie voor € 1.033,-
- Jouw voordeel € 0,95
Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-4686
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 1.038,95
- Nu als combinatie voor € 1.036,-
- Jouw voordeel € 2,95
Schecter Reaper-6 SCB + gigbag
Artikelnr: 9000-0048-3207
-
+
-
- 1 x Schecter Reaper-6 Satin Charcoal Burst € 1.024,-
- 1 x Fazley Carrier D4EB Deluxe gigbag voor elektrische gitaar zwart € 19,95
- Adviesprijs € 1.043,95
- Nu als combinatie voor € 1.041,-
- Jouw voordeel € 2,95
Andere producten van Schecter
Zoek alle producten van het merk SchecterSchecter C-1 Platinum See Thru Black Satin elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.215,-
€ 909,-
Schecter Omen Extreme-6 elektrische gitaar Gloss Natural (GNAT)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 825,-
€ 619,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD Deluxe M-1000 Snow White met Fishman Fluence Modern elementen en Floyd Rose 1000SE
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.909,-
€ 1.685,-
ESP LTD Kirk Hammett Signature KH-602 Purple Sparkle elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.715,-
€ 1.679,-
ESP LTD KH-202 LH Kirk Hammett Signature linkshandige gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 765,-
€ 749,-
Spira Guitars S-450 TPP Transparent Purple elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 523,-
€ 385,-
Gerelateerde producten van Schecter
Zoek alle producten van het merk Schecter in de categorie Elektrische gitarenSchecter C-1 Platinum See Thru Black Satin elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.215,-
€ 909,-
Schecter Omen Extreme-6 elektrische gitaar Gloss Natural (GNAT)
Op voorraad
Adviesprijs
€ 825,-
€ 619,-