Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 1.399,-
-18%
€ 1.145,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Nog 1 stuk op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (2)
Godin Radiator Faded Cream elektrische gitaar met gigbag
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 1.317,-
€ 1.145,-
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | wraparound |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Land van herkomst | Canada |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Merk element(en) | Godin |
| Model body | single cut |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 42.9 mm (1 11/16") |
Godin Radiator Bourbon Burst elektrische gitaar met gigbag
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 1.595,-
€ 1.270,-
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Aantal snaren | 6 |
| Brugtype | wraparound |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
| Elementconfiguratie | HH |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Inclusief hoes | ja |
| Inclusief koffer | nee |
| Kleur | bruin, burst |
|---|---|
| Land van herkomst | Canada |
| Linkshandig | nee |
| Materiaal body | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
| Merk element(en) | Godin |
| Model body | single cut |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 42.9 mm (1 11/16") |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 82 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 82 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Godin Radiator Matte Black + Bax Music Quick Start Gitaar
- Adviesprijs € 1.147,02
- Jouw voordeel € 0,02
- Nu als combinatie voor € 1.147,-
Godin Radiator Matte Black + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
- Adviesprijs € 1.161,05
- Jouw voordeel € 1,05
- Nu als combinatie voor € 1.160,-
Twijfel je of de Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Godin Radiator Matte Black + Bax Music Quick Start Gitaar
Artikelnr: 9000-0094-0709
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Bax Music Quick Start Gitaar € 2,02
- Adviesprijs € 1.147,02
- Nu als combinatie voor € 1.147,-
- Jouw voordeel € 0,02
Godin Radiator Matte Black + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
Artikelnr: 9000-0107-7648
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 Regular Light € 16,05
- Adviesprijs € 1.161,05
- Nu als combinatie voor € 1.160,-
- Jouw voordeel € 1,05
Godin Radiator Matte Black + Fazley LETA SGSTN-BLK
Artikelnr: 9000-0062-5649
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 1.162,50
- Nu als combinatie voor € 1.160,-
- Jouw voordeel € 2,50
Godin Radiator Matte Black + Bax Music plectrumdoosje
Artikelnr: 9000-0062-5650
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 1.150,80
- Nu als combinatie voor € 1.150,-
- Jouw voordeel € 0,80
Godin Radiator Matte Black + Elixir 19002 Electric NPS Optiweb Super Light 9-42
Artikelnr: 9000-0062-5651
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Elixir 19002 Electric NPS Optiweb Super Light 9-42 snarenset € 13,60
- Adviesprijs € 1.158,60
- Nu als combinatie voor € 1.158,-
- Jouw voordeel € 0,60
Godin Radiator Matte Black + Ernie Ball 2221 Regular Slinky
Artikelnr: 9000-0062-5652
-
+
-
Godin Radiator Matte Black + Devine GIT6/B
Artikelnr: 9000-0062-5653
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 1.156,25
- Nu als combinatie voor € 1.154,-
- Jouw voordeel € 2,25
Godin Radiator Matte Black + Fazley GC-EC500B
Artikelnr: 9000-0062-5654
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Fazley Protecc QEBK universele ABS koffer voor elektrische gitaar zwart € 85,-
- Adviesprijs € 1.230,-
- Nu als combinatie voor € 1.217,-
- Jouw voordeel € 13,-
Godin Radiator Matte Black + Innox IGS 03
Artikelnr: 9000-0062-5655
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Innox IGS 03 MKII gitaarstatief € 7,50
- Adviesprijs € 1.152,50
- Nu als combinatie voor € 1.152,-
- Jouw voordeel € 0,50
Godin Radiator Matte Black + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-5477
-
+
-
- 1 x Godin Radiator Matte Black elektrische gitaar met gigbag € 1.145,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 1.159,95
- Nu als combinatie voor € 1.157,-
- Jouw voordeel € 2,95
Andere producten van Godin
Zoek alle producten van het merk GodinGodin Multiac Nylon Encore SG elektrisch-akoestische klassieke gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.999,-
€ 1.908,-
Godin Session T-Pro Ozark Cream RN elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.899,-
€ 1.585,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenSchecter Nick Johnston Traditional HSS Atomic Frost elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.269,-
€ 1.159,-
ESP LTD Deluxe EC-1000 EMG Vintage Black elektrische gitaar
4.2
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.339,-
€ 1.190,-
Gerelateerde producten van Godin
Zoek alle producten van het merk Godin in de categorie Elektrische gitarenGodin Session T-Pro Ozark Cream RN elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.899,-
€ 1.585,-
Godin Session T-Pro Ozark Cream MN elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.899,-
€ 1.585,-