Fazley Sunrise Series Shore Blue Ocean Fade starterset
15% KORTING OP STARTERSETS MET CODE: SET15
Bekijk ook eens (3)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | ja |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | blauw, groen |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop, rock |
| Elementtype | humbucker (passief), single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Fazley |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Brugtype | 2-punts tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | okoumé |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Land van herkomst | China |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
Fazley Sunrise Series Shore Red Sea Fade elektrische gitaar met deluxe gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel nu = maandag in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 478,-
€ 299,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | ja |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | geel, rood |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop, rock |
| Elementtype | humbucker (passief), single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Fazley |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Brugtype | 2-punts tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | okoumé |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | esdoorn (roasted maple) |
| Land van herkomst | China |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | ja |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | geel, rood |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop, rock |
| Elementtype | humbucker (passief), single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Fazley |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Brugtype | 2-punts tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | ~ |
| Topkambreedte | ~ |
| Materiaal body | okoumé |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | ~ |
| Land van herkomst | China |
| Set | ja |
| Type gitaar-starterset | elektrische gitaar starterset |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 39 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 39 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Fazley Sunrise Series Shore Blue Ocean Fade starterset bij je past? Doe de check.
Andere producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk FazleyFazley B-SB-900 4/4 contrabas met gigbag, strijkstok en hars
4.5
11 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 878,-
€ 549,-
Fazley HP22 handpan D-Mineur zwart nitride, 22 inch
4.5
4 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.048,-
€ 655,-
Fazley Sunrise Series Seawave Transparent Red elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 242,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenCort Space G6MS Semi Gloss Turquoise headless multiscale elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 769,-
€ 666,-
Sire Larry Carlton T7 FM New Gen Transparant Blue elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 856,-
€ 699,-
Yamaha Pacifica 120H BL elektrische gitaar Black
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 422,-
€ 322,-
JET Guitars JS-400 Sea Foam Green Left Handed linkshandige elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 246,-
€ 227,-
Gerelateerde producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk Fazley in de categorie Elektrische gitarenFazley Sunrise Series Seawave Transparent Red elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 242,-
Fazley Sunrise Series Seawave Transparent Green elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
€ 299,-
Fazley Sunrise Series Tide Blue Ocean Fade elektrische gitaar met deluxe gigbag
5
1 review
Op voorraad
€ 299,-
Fazley Sunrise Series Shore Red Sea Fade elektrische gitaar met deluxe gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 478,-
€ 299,-