Fazley Outlaw Series Maverick Basic HH Blue starterset
Adviesprijs
€ 241,20
€ 240,-
incl. 21% btw
15% KORTING OP STARTERSETS MET CODE: SET15
Bekijk ook eens (1)
Fazley Outlaw Series Maverick Basic HH Blue elektrische gitaar met gigbag
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 238,-
€ 149,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | ja |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | offset |
| Kleur | blauw |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal, rock |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | Fazley |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
| Aantal frets | 22 |
|---|---|
| Brugtype | tunomatic + string through |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 14 inch (356 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | China |
| Set | ~ |
| Type gitaar-starterset | ~ |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Twijfel je of de Fazley Outlaw Series Maverick Basic HH Blue starterset bij je past? Doe de check.
Andere producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk FazleyFazley Sunrise Series Seawave Transparent Red elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 242,-
Fazley Sunrise Series Seawave Transparent Green elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
€ 299,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenYamaha Pacifica 120H BL elektrische gitaar Black
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 422,-
€ 322,-
JET Guitars JS-400 Sea Foam Green Left Handed linkshandige elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 246,-
€ 227,-
JET Guitars JS-400 Sunburst Left-Handed linkshandige elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 246,-
€ 227,-
Gerelateerde producten van Fazley
Zoek alle producten van het merk Fazley in de categorie Elektrische gitarenFazley Sunrise Series Seawave Transparent Red elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.7
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 299,-
€ 242,-
Fazley Sunrise Series Seawave Transparent Green elektrische gitaar met deluxe gigbag
4.5
2 reviews
Op voorraad
€ 299,-
Fazley Outlaw Series Coyote Basic SS Blue elektrische gitaar met gigbag
4.8
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 222,-
€ 139,-
Fazley Classic Series FTL218 Black elektrische gitaar
4.6
34 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 158,-
€ 99,-