ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple with Blue Filler met koffer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 5.485,-
-1%
€ 5.455,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (2)
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Burner Satin met koffer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 5.485,-
€ 5.455,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | bruin, hout / naturel |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop |
| Elementtype | humbucker (passief), single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Seymour Duncan |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vintage-style tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 - 12 inch (241 - 305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | essen (ash) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Japan |
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Black with Blue Filler met koffer
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 5.485,-
€ 5.455,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | ST |
| Kleur | blauw, zwart |
| Gitaar geschikt voor genre | allround, metal, pop |
| Elementtype | humbucker (passief), single coil (passief) |
| Elementconfiguratie | HSS |
| Merk element(en) | Seymour Duncan |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | vintage-style tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 9.5 - 12 inch (241 - 305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | essen (ash) |
| Houtsoort toets | esdoorn (maple) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Japan |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
- Adviesprijs € 5.471,05
- Jouw voordeel € 1,05
- Nu als combinatie voor € 5.470,-
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple + Richter 1008 Springbreak I Black
- Adviesprijs € 5.534,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 5.528,-
Twijfel je of de ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple with Blue Filler met koffer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
Artikelnr: 9000-0107-9120
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple with Blue Filler met koffer € 5.455,-
- 1 x D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46 Regular Light € 16,05
- Adviesprijs € 5.471,05
- Nu als combinatie voor € 5.470,-
- Jouw voordeel € 1,05
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple + Richter 1008 Springbreak I Black
Artikelnr: 9000-0062-8254
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple with Blue Filler met koffer € 5.455,-
- 1 x Richter 1008 Springbreak I Black gitaarband € 79,-
- Adviesprijs € 5.534,-
- Nu als combinatie voor € 5.528,-
- Jouw voordeel € 6,-
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple + Dunlop PVP102 Variety Pack Medium/Heavy 12 Pack
Artikelnr: 9000-0062-8255
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple with Blue Filler met koffer € 5.455,-
- 1 x Dunlop PVP102 Variety Pack Medium/Heavy 12 Pack € 6,95
- Adviesprijs € 5.461,95
- Nu als combinatie voor € 5.461,-
- Jouw voordeel € 0,95
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple + Hercules Stands HGS Plus
Artikelnr: 9000-0062-8258
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple with Blue Filler met koffer € 5.455,-
- 1 x Hercules Stands HCGS-414B+ gitaar standaard (zwart) € 40,-
- Adviesprijs € 5.495,-
- Nu als combinatie voor € 5.493,-
- Jouw voordeel € 2,-
ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple + Ernie Ball 6046 Classic Instrument Cable,
Artikelnr: 9000-0062-8257
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Snapper CTM Drift Wood Indigo Purple with Blue Filler met koffer € 5.455,-
- 1 x Ernie Ball 6046 Classic Instrument Cable, 6 meter, zwart € 29,-
- Adviesprijs € 5.484,-
- Nu als combinatie voor € 5.481,-
- Jouw voordeel € 3,-
Levertijd onbekend
Andere producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESPESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenESP LTD Deluxe EC-1000 EMG Vintage Black elektrische gitaar
4.2
5 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.339,-
€ 1.190,-
Godin Session T-Pro Ozark Cream RN elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.899,-
€ 1.585,-
Godin Session T-Pro Ozark Cream MN elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.899,-
€ 1.585,-
Gerelateerde producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESP in de categorie Elektrische gitarenESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-