ESP Original Series Arrow Everest met koffer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 6.590,-
-3%
€ 6.385,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Bekijk ook eens (3)
ESP Original Series Arrow FR Black Andromeda elektrische gitaar met koffer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 6.382,-
€ 6.185,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | heavy |
| Kleur | blauw, groen, paars, zwart |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Elementtype | humbucker (actief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | Seymour Duncan |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Brugtype | double locking tremolo |
| Halsverbinding | doorlopend (neck through) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Japan |
ESP Original Series Arrow FR Rusty Iron met koffer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 6.312,-
€ 6.245,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | heavy |
| Kleur | goud / brons / messing / koper |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Elementtype | humbucker (actief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | Seymour Duncan |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Brugtype | double locking tremolo |
| Halsverbinding | doorlopend (neck through) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Japan |
ESP Original Series Arrow Andromeda II met koffer
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 7.049,-
€ 6.385,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | heavy |
| Kleur | blauw, paars |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Elementtype | humbucker (actief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | EMG |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Brugtype | double locking tremolo |
| Halsverbinding | doorlopend (neck through) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 42.0 mm (1.65") |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Japan |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag geopend vanaf 12:00
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
ESP Original Series Arrow Everest + D'Addario XSE0942 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 09-42
- Adviesprijs € 6.401,15
- Jouw voordeel € 1,15
- Nu als combinatie voor € 6.400,-
ESP Arrow Everest + gitaarband
- Adviesprijs € 6.464,-
- Jouw voordeel € 6,-
- Nu als combinatie voor € 6.458,-
Twijfel je of de ESP Original Series Arrow Everest met koffer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
ESP Original Series Arrow Everest + D'Addario XSE0942 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 09-42
Artikelnr: 9000-0107-8321
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Arrow Everest met koffer € 6.385,-
- 1 x D'Addario XSE0942 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 09-42 Super Light € 16,15
- Adviesprijs € 6.401,15
- Nu als combinatie voor € 6.400,-
- Jouw voordeel € 1,15
Levertijd onbekend
ESP Arrow Everest + gitaarband
Artikelnr: 9000-0049-3045
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Arrow Everest met koffer € 6.385,-
- 1 x Richter 1008 Springbreak I Black gitaarband € 79,-
- Adviesprijs € 6.464,-
- Nu als combinatie voor € 6.458,-
- Jouw voordeel € 6,-
Levertijd onbekend
ESP Arrow Everest + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0049-3047
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Arrow Everest met koffer € 6.385,-
- 1 x Klotz KIK6.0PPSW jack 2p - jack 2p 6 meter instrumentenkabel € 20,80
- Adviesprijs € 6.405,80
- Nu als combinatie voor € 6.404,-
- Jouw voordeel € 1,80
Levertijd onbekend
ESP Arrow Everest + standaard
Artikelnr: 9000-0049-3048
-
+
-
- 1 x ESP Original Series Arrow Everest met koffer € 6.385,-
- 1 x Hercules Stands GS-405B gitaarstandaard € 47,-
- Adviesprijs € 6.432,-
- Nu als combinatie voor € 6.428,-
- Jouw voordeel € 4,-
Levertijd onbekend
Andere producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESPESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenGodin LERXST Grace Floyd Rose Alex Lifeson Signature elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
€ 4.999,-
Godin Montreal Premiere HT Laguna Blue semi-akoestische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 2.349,-
€ 1.745,-
Godin Session T-Pro Ozark Cream RN elektrische gitaar met gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.899,-
€ 1.585,-
Gerelateerde producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESP in de categorie Elektrische gitarenESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-