ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH linkshandige elektrische gitaar
-25%
Adviesprijs
€ 998,-
-25%
€ 751,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
7,5% EXTRA KORTING MET CODE: EXTRA75
Bekijk ook eens (2)
ESP LTD ARROW-200 Black elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 9 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 858,-
€ 739,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | heavy |
| Kleur | zwart |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal, rock |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | ESP Designed |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Brugtype | double locking tremolo |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Toetsradius | 13.75 inch (350 mm) |
| Topkambreedte | niet gespecificeerd |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | jatoba |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
| type linkshandige gitaar | ~ |
ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin elektrische gitaar
Online voorraadstatus:
Op voorraad
Bestel voor 23:00 = morgen in huis (gratis)
Adviesprijs
€ 894,-
€ 749,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | nee |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | heavy |
| Kleur | groen |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Elementtype | humbucker (passief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | ESP Designed |
| Mensuur gitaar | 25.5 inch (648 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 24 |
| Brugtype | double locking tremolo |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| Toetsradius | 13.78 inch (350 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | jatoba |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
| type linkshandige gitaar | ~ |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 54 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 54 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Op voorraad
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH + ESP V-Alexi
- Adviesprijs € 1.080,-
- Jouw voordeel € 26,-
- Nu als combinatie voor € 1.054,-
Twijfel je of de ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH linkshandige elektrische gitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH + ESP Deluxe Wedge Guitar Gig Bag + D'Addario PW-CT-27 Eclipse Rechargeable Headstock Tuner + Fazley LETA PGSW-BLK + Devine INS30
Artikelnr: 9000-0142-3008
-
+
-
+
-
-
- 1 x ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH linkshandige elektrische gitaar € 751,-
- 1 x D'Addario PW-CT-27 Eclipse Rechargeable Headstock Tuner oplaadbaar stemapparaat voor gitaar, basgitaar en ukelele € 19,40
- 1 x Fazley LETA PGSW-BLK brede gitaarband gevoerd leder zwart € 19,95
- 1 x Devine INS30 instrumentkabel jack - haakse jack 3 meter € 6,-
- Adviesprijs € 796,35
- Nu als combinatie voor € 792,-
- Jouw voordeel € 4,35
ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH + ESP V-Alexi
Artikelnr: 9000-0142-3007
-
+
-
- 1 x ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH linkshandige elektrische gitaar € 751,-
- 1 x ESP V-Alexi form fit koffer voor linkshandige V-modellen € 329,-
- Adviesprijs € 1.080,-
- Nu als combinatie voor € 1.054,-
- Jouw voordeel € 26,-
Levertijd onbekend
ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH + ESP V-Alexi
Artikelnr: 9000-0142-3009
-
+
-
- 1 x ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH linkshandige elektrische gitaar € 751,-
- 1 x ESP V-Alexi form fit koffer voor V-modellen € 298,-
- Adviesprijs € 1.049,-
- Nu als combinatie voor € 1.031,-
- Jouw voordeel € 18,-
Levertijd onbekend
+ ESP V-Alexi + Devine INS30 + D'Addario PW-CT-27 Eclipse Rechargeable Headstock Tuner
Artikelnr: 9000-0142-3010
-
+
-
+
-
-
- 1 x ESP LTD Arrow-200 Military Green Satin LH linkshandige elektrische gitaar € 751,-
- 1 x ESP V-Alexi form fit koffer voor V-modellen € 298,-
- 1 x Devine INS30 instrumentkabel jack - haakse jack 3 meter € 6,-
- 1 x D'Addario PW-CT-27 Eclipse Rechargeable Headstock Tuner oplaadbaar stemapparaat voor gitaar, basgitaar en ukelele € 19,40
- Adviesprijs € 1.074,40
- Nu als combinatie voor € 1.054,-
- Jouw voordeel € 20,40
Levertijd onbekend
Andere producten van ESP LTD
Zoek alle producten van het merk ESP LTDESP LTD EC-10 Black elektrische gitaar met gigbag
4.9
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 309,-
€ 248,-
ESP LTD B-205SM elektrische basgitaar 5-snarig Natural Satin
Op voorraad
Adviesprijs
€ 789,-
€ 609,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenYamaha Revstar Standard RSS20 Sunset Burst elektrische gitaar met deluxe gigbag
Op voorraad
Adviesprijs
€ 953,-
€ 759,-
Fazley Outlaw Series Maverick Plus HH Black elektrische gitaar met gigbag
4.8
6 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 318,-
€ 199,-
Spira Guitars S-450 TPP Transparent Purple elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 523,-
€ 385,-
Gerelateerde producten van ESP LTD
Zoek alle producten van het merk ESP LTD in de categorie Elektrische gitarenESP LTD EC-10 Black elektrische gitaar met gigbag
4.9
8 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 309,-
€ 248,-