ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 6.202,-
-20%
€ 4.953,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Bekijk ook eens (1)
ESP James Hetfield Signature Vulture Black Satin elektrische gitaar met koffer
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 8 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 6.315,-
€ 6.099,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief koffer | ja |
| Inclusief hoes | nee |
| Aantal snaren | 6 |
| Linkshandig | nee |
| Model body | heavy |
| Kleur | zwart |
| Gitaar geschikt voor genre | blues warm, metal |
| Elementtype | humbucker (actief) |
| Elementconfiguratie | HH |
| Merk element(en) | EMG |
| Mensuur gitaar | 24.75 inch (629 mm) |
|---|---|
| Aantal frets | 22 |
| Brugtype | tunomatic + staartstuk |
| Halsverbinding | gelijmd (set neck) |
| Toetsradius | 12 inch (305 mm) |
| Topkambreedte | 41.9 mm (1.65") |
| Materiaal body | mahonie |
| Houtsoort toets | ebben (ebony) |
| Materiaal hals | mahonie (mahogany) |
| Land van herkomst | Japan |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + D'Addario Electric Guitar Maintenance Kit
- Nu als combinatie voor € 5.066,-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Dunlop 6500 System 65
- Nu als combinatie voor € 5.000,-
Twijfel je of de ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + D'Addario Electric Guitar Maintenance Kit
Artikelnr: 9000-0110-7976
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x D'Addario Electric Guitar Maintenance Kit € 113,-
- € 5.066,-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Dunlop 6500 System 65
Artikelnr: 9000-0110-7978
-
+
-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + D'Addario XSE1046 XS Nickel Coated Electric Guitar Strings 10-46
Artikelnr: 9000-0110-7981
-
+
-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Richter 1008 Springbreak I Black
Artikelnr: 9000-0110-7982
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Richter 1008 Springbreak I Black gitaarband € 79,-
- € 5.032,-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Dunlop PH122P100 Hetfield's White Fang
Artikelnr: 9000-0110-7983
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Dunlop PH122P100 Hetfield's White Fang 1.0 mm (6 stuks) € 8,10
- € 4.961,10
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Dunlop PVP102 Variety Pack Medium/Heavy 12 Pack
Artikelnr: 9000-0110-7984
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Dunlop PVP102 Variety Pack Medium/Heavy 12 Pack € 6,95
- € 4.959,95
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Klotz KIKG3.0PP1
Artikelnr: 9000-0110-7985
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Klotz KIKG3.0PP1 jack 2p - jack 2p 3 meter instrumentenkabel € 20,20
- € 4.973,20
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Hercules Stands GSP38WB Plus
Artikelnr: 9000-0110-7986
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Hercules Stands GSP38WB Plus gitaar wandbeugel € 16,40
- € 4.969,40
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Hercules Stands HCGS-415B+
Artikelnr: 9000-0110-7987
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Hercules Stands HCGS-415B+ gitaarstatief € 43,-
- € 4.996,-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Bulldog Music Gear Wall Dragon Diamond Black
Artikelnr: 9000-0110-7988
-
+
-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Boss Nextone Artist + Boss BIC-10A
Artikelnr: 9000-0110-7990
-
+
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Boss Nextone Artist 80W gitaarversterker combo € 674,-
- 1 x Boss BIC-10A instrumentkabel 3 m haaks € 18,90
- € 5.645,90
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Peterson StroboClip HD
Artikelnr: 9000-0110-7979
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Peterson StroboClip HD tuner € 55,-
- € 5.008,-
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Marshall DSL20CR + Ernie Ball 6046 Classic Instrument Cable,
Artikelnr: 9000-0110-7989
-
+
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Marshall DSL20CR gitaarversterker combo € 548,-
- 1 x Ernie Ball 6046 Classic Instrument Cable, 6 meter, zwart € 29,-
- Adviesprijs € 5.530,-
- Nu als combinatie voor € 5.484,-
- Jouw voordeel € 46,-
Levertijd onbekend
ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White + Revv G20 + Revv RVC112 + Klotz SC3PP01SW + Klotz KIK3.0PPSW
Artikelnr: 9000-0110-7991
-
+
-
+
-
-
+
-
- 1 x ESP James Hetfield Signature Vulture Olympic White elektrische gitaar met koffer € 4.953,-
- 1 x Revv G20 high gain gitaarversterker top met Two Notes Torpedo € 1.108,-
- 1 x Revv RVC112 1x12 inch speakerkast 90W met LED logo € 699,-
- 1 x Klotz SC3PP01SW jack 2p - jack 2p 1 meter speakerkabel € 30,-
- 1 x Klotz KIK3.0PPSW jack 2p - jack 2p 3 meter instrumentenkabel € 14,70
- Adviesprijs € 6.804,70
- Nu als combinatie voor € 6.719,-
- Jouw voordeel € 85,70
Levertijd onbekend
Andere producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESPESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische gitarenGodin LERXST Limelight Cream Vega Trem Alex Lifeson Signature elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
€ 4.999,-
Godin LERXST Grace Vega Trem Alex Lifeson Signature elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
€ 4.999,-
Chapman Guitars DPT Peter Honoré Signature Cinnabar Red elektrische gitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.199,-
€ 1.129,-
Gerelateerde producten van ESP
Zoek alle producten van het merk ESP in de categorie Elektrische gitarenESP E-II M-II 7B Baritone EverTune Pearl White 7-snarige elektrische gitaar met koffer
Op voorraad
Adviesprijs
€ 3.790,-
€ 3.669,-