Yamaha BB Series BB434 Black
0
nog geen reviews
schrijf een review
Adviesprijs
€ 899,-
-18%
€ 739,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (2)
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | blauw |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 21 |
| Topkambreedte | 40.0 mm (1.57") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 10 inch (254 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn / mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | Moderne basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | burst |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 21 |
| Topkambreedte | 40.0 mm (1.57") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 10 inch (254 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn / mahonie |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | ja |
| Land van herkomst | Indonesië |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 53 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 53 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Yamaha BB Series BB434 + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 753,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 751,-
Yamaha BB434 BLK + gitaarband
- Adviesprijs € 756,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 754,-
Twijfel je of de Yamaha BB Series BB434 Black bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Yamaha BB Series BB434 + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-7202
-
+
-
- Adviesprijs € 753,95
- Nu als combinatie voor € 751,-
- Jouw voordeel € 2,95
Yamaha BB434 BLK + gitaarband
Artikelnr: 9000-0035-9777
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB434 Black € 739,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 756,50
- Nu als combinatie voor € 754,-
- Jouw voordeel € 2,50
Yamaha BB434 BLK + snarenset
Artikelnr: 9000-0035-9778
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB434 Black € 739,-
- 1 x D'Addario EXL165 snarenset voor elektrische basgitaar € 21,50
- Adviesprijs € 760,50
- Nu als combinatie voor € 759,-
- Jouw voordeel € 1,50
Yamaha BB434 BLK + kabel
Artikelnr: 9000-0035-9780
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB434 Black € 739,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 750,25
- Nu als combinatie voor € 748,-
- Jouw voordeel € 2,25
Yamaha BB434 BLK + standaard
Artikelnr: 9000-0035-9781
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB434 Black € 739,-
- 1 x Innox IGS 08 gitaarstandaard € 29,-
- Adviesprijs € 768,-
- Nu als combinatie voor € 763,-
- Jouw voordeel € 5,-
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha Pacifica 612VII X TGM Teal Green Metallic elektrische gitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.159,-
€ 965,-
Yamaha LS16 ARE Natural elektrisch-akoestische westerngitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.285,-
€ 1.199,-
Yamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitarenDimavery SB-321 elektrische Moderne basgitaar linkshandig zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 226,-
€ 173,-
Sire Marcus Miller P5 4-String FL Tobacco Sunburst fretloze elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 593,-
€ 579,-
Gerelateerde producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk Yamaha in de categorie Elektrische basgitarenYamaha TRBX605FM Dark Red Burst elektrische basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 1.045,-
€ 914,-
Yamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-