Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar
Adviesprijs
€ 499,-
-13%
€ 435,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Dit product is wel (of gedeeltelijk) op voorraad in een van onze Bax Music winkels
Bekijk ook eens (4)
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Rotterdam
Je kunt dit product uitproberen in onze winkel in Apeldoorn
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | P-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | rood |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 21 |
| Topkambreedte | 40.0 mm (1.57") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 10 inch (254 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Inclusief hoes | nee |
| Inclusief koffer | nee |
| Aantal snaren | 4 |
| Model | P-model basgitaar |
| Linkshandig | nee |
| Schaallengte basgitaar | long scale (34 inch) |
| Type body | solid |
| Kleur | wit |
| Elementconfiguratie | SS |
| Elementtype | single coil (passief), split single coil (passief) |
| Merk element(en) | Yamaha |
| Actieve toonregeling | nee |
|---|---|
| Aantal frets | 21 |
| Topkambreedte | 40.0 mm (1.57") |
| Halsprofiel | niet gespecificeerd |
| Toetsradius | 10 inch (254 mm) |
| Materiaal body | elzen (alder) |
| Materiaal hals | esdoorn (maple) |
| Houtsoort toets | palissander (rosewood) |
| Halsverbinding | geschroefd (bolt on) |
| String-thru-body | nee |
| Land van herkomst | Zuid-Korea / Indonesië / China / Vietnam |
Huur dit product
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Heb je al jaren de wens een muziekinstrument te bespelen, maar is de aanschafprijs te hoog? Of wil je kijken of je zoon of dochter enthousiast blijft over zijn/haar muzikale hobby?
- Huur dit product al vanaf 31 euro per maand
- Huur meerdere producten tegelijk: min. € 300,- en max. € 2.500,-
- Gratis thuisbezorgd of op te halen in de winkel
- Al na 4 maanden maandelijks opzegbaar
- De mogelijkheid om je product(en) met korting te kopen
- Snelle vervanging door Bax Music bij een defect
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Op voorraad
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
XL
Demo
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Op voorraad
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:00 (Koopzondag)
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
Er is in deze winkel een demo model beschikbaar van dit product
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
- Nog 1 stuk op voorraad in ons magazijn
L
Demo
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Yamaha BB Series BB234 Black + Fazley T-75U
- Adviesprijs € 449,95
- Jouw voordeel € 2,95
- Nu als combinatie voor € 447,-
Yamaha BB Series BB234 Black + Fazley T-100
- Adviesprijs € 452,50
- Jouw voordeel € 2,50
- Nu als combinatie voor € 450,-
Twijfel je of de Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Yamaha BB Series BB234 Black + Fazley T-75U
Artikelnr: 9000-0092-7204
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x Fazley T-75U oplaadbare clip-on tuner € 14,95
- Adviesprijs € 449,95
- Nu als combinatie voor € 447,-
- Jouw voordeel € 2,95
Levertijd onbekend
Yamaha BB Series BB234 Black + Fazley T-100
Artikelnr: 9000-0093-1312
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x Fazley T-100 stemapparaat met metronoom € 17,50
- Adviesprijs € 452,50
- Nu als combinatie voor € 450,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Yamaha BB234 Black + plectrumdoosje
Artikelnr: 9000-0035-9658
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x Bax Music PickBox-12 plectrumdoosje met 12 plectrums (0.46 mm) € 5,80
- Adviesprijs € 440,80
- Nu als combinatie voor € 440,-
- Jouw voordeel € 0,80
Levertijd onbekend
Yamaha BB234 Black + snarenset
Artikelnr: 9000-0035-9659
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x D'Addario EXL165 snarenset voor elektrische basgitaar € 21,50
- Adviesprijs € 456,50
- Nu als combinatie voor € 455,-
- Jouw voordeel € 1,50
Levertijd onbekend
Yamaha BB234 Black + draagband
Artikelnr: 9000-0035-9660
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x Fazley LETA SGSTN-BLK gitaarband dun leder zwart € 17,50
- Adviesprijs € 452,50
- Nu als combinatie voor € 450,-
- Jouw voordeel € 2,50
Levertijd onbekend
Yamaha BB234 Black + statief
Artikelnr: 9000-0035-9662
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x Innox IGS 08 gitaarstandaard € 29,-
- Adviesprijs € 464,-
- Nu als combinatie voor € 459,-
- Jouw voordeel € 5,-
Levertijd onbekend
Yamaha BB234 Black + instrumentkabel
Artikelnr: 9000-0035-9663
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x Devine GIT6/B jack 2p - jack 2p haaks gitaarkabel 6 meter € 11,25
- Adviesprijs € 446,25
- Nu als combinatie voor € 444,-
- Jouw voordeel € 2,25
Levertijd onbekend
Yamaha BB Series BB234 Black + Orange Crush Bass 25 + Devine GIT3 PRO
Artikelnr: 9000-0123-7620
-
+
-
+
-
- 1 x Yamaha BB Series BB234 Black elektrische basgitaar € 435,-
- 1 x Orange Crush Bass 25 watt basgitaarversterker-combo € 191,-
- 1 x Devine GIT3 PRO gitaarkabel mono jack-jack haaks 3 meter € 9,95
- Adviesprijs € 635,95
- Nu als combinatie voor € 622,-
- Jouw voordeel € 13,95
Levertijd onbekend
Andere producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk YamahaYamaha CGS102A klassieke gitaar naturel 1/2 model
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 172,-
€ 139,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Elektrische basgitarenSire Marcus Miller P5 4-String FL Tobacco Sunburst fretloze elektrische basgitaar
Op voorraad
Adviesprijs
€ 593,-
€ 579,-
ESP LTD B-204SM-FL Natural Satin fretloze basgitaar
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 765,-
€ 639,-
Dimavery SB-321 elektrische Moderne basgitaar linkshandig zwart
Op voorraad
Adviesprijs
€ 226,-
€ 173,-
Gerelateerde producten van Yamaha
Zoek alle producten van het merk Yamaha in de categorie Elektrische basgitarenYamaha TRBX305 Black 5-snarige elektrische basgitaar
4.3
3 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 569,-
€ 507,-