Warm Audio WA-19 Nickel dynamische microfoon
Populair
Adviesprijs
€ 240,-
-21%
€ 189,-
incl. 21% btw
Bekijk ook eens (1)
Warm Audio WA-19 Black dynamische microfoon
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 6 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 240,-
€ 189,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Speciaal voor | universeel |
| Minimum frequentie | 30 - 34 Hz |
| Maximum frequentie | 18 - 18.9 kHz |
| Maximale SPL | 140 dB - 149 dB |
| Gevoeligheid microfoon (dBV/PA) | -53 |
|---|---|
| Impedantie microfoon | 200-249 Ohm |
| Richtingskarakteristiek | cardioide |
| Type instrumentmicrofoon bevestiging | statiefbevestiging |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Bax Music winkel in Goes
Gesloten
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Rotterdam
Gesloten
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Bax Music winkel in Amsterdam
Gesloten
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Bax Music winkel in Apeldoorn
Gesloten
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag gesloten
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Warm Audio WA-19 Nickel + Konig & Meyer 259
- Adviesprijs € 248,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 247,-
Warm Audio WA-19 Nickel + Triad-Orbit T2/O1-L/M2
- Adviesprijs € 248,-
- Jouw voordeel € 1,-
- Nu als combinatie voor € 247,-
Twijfel je of de Warm Audio WA-19 Nickel dynamische microfoon bij je past? Doe de check.
Combinatievoordeel
Warm Audio WA-19 Nickel + Konig & Meyer 259
Artikelnr: 9000-0127-1140
-
+
-
- 1 x Warm Audio WA-19 Nickel dynamische microfoon € 189,-
- 1 x Konig & Meyer 259 microfoonstatief laag model met hengel zwart € 59,-
- Adviesprijs € 248,-
- Nu als combinatie voor € 247,-
- Jouw voordeel € 1,-
Warm Audio WA-19 Nickel + Triad-Orbit T2/O1-L/M2
Artikelnr: 9000-0127-1141
-
+
-
- 1 x Warm Audio WA-19 Nickel dynamische microfoon € 189,-
- 1 x Konig & Meyer 21090 compact microfoonstatief zwart € 59,-
- Adviesprijs € 248,-
- Nu als combinatie voor € 247,-
- Jouw voordeel € 1,-
Warm Audio WA-19 Nickel + Sennheiser MZP 40
Artikelnr: 9000-0127-1145
-
+
-
- 1 x Warm Audio WA-19 Nickel dynamische microfoon € 189,-
- 1 x Sennheiser MZP 40 professioneel popfilter € 77,-
- Adviesprijs € 266,-
- Nu als combinatie voor € 260,-
- Jouw voordeel € 6,-
Warm Audio WA-19 Nickel + Warm Audio TB12 Tone Beast + Warm Audio Premier Series XLR Cable 7.6 m
Artikelnr: 9000-0127-1144
-
+
-
+
-
Warm Audio WA-19 Nickel + Warm Audio WA-WL Warm Lifter + Warm Audio Premier Series XLR Cable 1.8 m + Warm Audio Premier Series XLR Cable 7.6 m
Artikelnr: 9000-0127-1142
-
+
-
+
-
-
- 1 x Warm Audio WA-19 Nickel dynamische microfoon € 189,-
- 1 x Warm Audio WA-WL Warm Lifter microfoon booster € 175,-
- 1 x Warm Audio Premier Series XLR Cable 1.8 m € 53,-
- 1 x Warm Audio Premier Series XLR Cable 7.6 m € 79,-
- Adviesprijs € 496,-
- Nu als combinatie voor € 473,-
- Jouw voordeel € 23,-
Warm Audio WA-19 Nickel + Warm Audio WA12 MKII Black + Warm Audio Premier Series XLR Cable 7.6 m
Artikelnr: 9000-0127-1143
-
+
-
+
-
- 1 x Warm Audio WA-19 Nickel dynamische microfoon € 189,-
- 1 x Warm Audio WA12 MKII Black microfoon voorversterker € 443,-
- 1 x Warm Audio Premier Series XLR Cable 7.6 m € 79,-
- Adviesprijs € 711,-
- Nu als combinatie voor € 701,-
- Jouw voordeel € 10,-
Levertijd onbekend
Andere producten van Warm Audio
Zoek alle producten van het merk Warm AudioWarm Audio WA-87jr SE Black grootmembraan condensatormicrofoon
Op voorraad
Adviesprijs
€ 219,-
€ 198,-
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Dynamische instrumentmicrofoonsShure BETA 52A dynamische kick drum microfoon
4.8
18 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 257,-
€ 198,-