Stagg PSB-38/T 38 inch hardwaretas met wielen
Adviesprijs
€ 160,-
-46%
€ 87,-
incl. 21% btw
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Nog 18 stuks op voorraad bij de leverancier
Bekijk ook eens (2)
Stagg PSB-48 48 inch hardwaretas
Online voorraadstatus:
Levertijd onbekend
Adviesprijs
€ 58,-
€ 58,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type drumhardware | statieven |
| Langste binnenzijde | 120 - 124.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
|---|---|
| Middelste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
| Soort bescherming | tas |
Stagg PSB-48/T 48 inch hardwaretas met wielen
Online voorraadstatus:
Op voorraad bij de leverancier
Bestel voor 23:00 = over circa 3 werkdagen in huis
Adviesprijs
€ 199,-
€ 98,-
| Duurzaamheid product | niet gespecificeerd |
|---|---|
| Voor type drumhardware | statieven |
| Langste binnenzijde | 120 - 124.9 cm |
| Kortste binnenzijde | 30 - 34.9 cm |
|---|---|
| Middelste binnenzijde | 25 - 29.9 cm |
| Soort bescherming | tas |
Winkelvoorraad
Reserveer dit product en haal het op in een van onze Bax Music winkels:
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Goes
Vandaag open tot 17:00
Bax Music Goes
- Olympiastraat 2-4
- 4462 GG Goes
- +31113325000
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Rotterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Rotterdam
- Pascalweg 157 - 159
- 3076 JN Rotterdam
- +31104323388
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Amsterdam
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Amsterdam
- Johan Cruijff Boulevard 28
- 1101 DJ Amsterdam
- +31208202028
- helpdesk@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 21:00 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
XXL
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Apeldoorn
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Apeldoorn
- Stationsstraat 134
- 7311 MJ Apeldoorn
- +31552010427
- apeldoorn@bax-shop.nl
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | 12:00 - 17:00 |
L
Snel leverbaar
Bax Music winkel in Antwerpen
Vandaag open tot 17:30
Bax Music Antwerpen
- Paleisstraat 119
- 2018 Antwerpen
- +3232263322
- klantendienst@bax-shop.be
| maandag | 13:00 - 17:30 |
| dinsdag | 10:00 - 17:30 |
| woensdag | 10:00 - 17:30 |
| donderdag | 10:00 - 17:30 |
| vrijdag | 10:00 - 17:30 |
| zaterdag | 10:00 - 17:30 |
| zondag | Gesloten |
XL
Combinatievoordeel
Protection Racket 9038-00 Hardware Sheath + Stagg PSB-38/T
- Adviesprijs € 97,80
- Jouw voordeel € 1,80
- Nu als combinatie voor € 96,-
Stagg PSB-38/T 38 inch hardwaretas + drumkruk
- Adviesprijs € 115,-
- Jouw voordeel € 3,-
- Nu als combinatie voor € 112,-
Combinatievoordeel
Protection Racket 9038-00 Hardware Sheath + Stagg PSB-38/T
Artikelnr: 9000-0100-4139
-
+
-
- 1 x Protection Racket 9038-00 Hardware Sheath zak voor hardware - 96,5 cm € 10,80
- 1 x Stagg PSB-38/T 38 inch hardwaretas met wielen € 87,-
- Adviesprijs € 97,80
- Nu als combinatie voor € 96,-
- Jouw voordeel € 1,80
Stagg PSB-38/T 38 inch hardwaretas + drumkruk
Artikelnr: 9000-0027-3024
-
+
-
- Adviesprijs € 115,-
- Nu als combinatie voor € 112,-
- Jouw voordeel € 3,-
Stagg PSB-38/T 38 inch hardwaretas + muziekstandaard
Artikelnr: 9000-0027-3026
-
+
-
- 1 x Stagg PSB-38/T 38 inch hardwaretas met wielen € 87,-
- 1 x Innox ISA 02 bladmuziekstandaard € 17,50
- Adviesprijs € 104,50
- Nu als combinatie voor € 101,-
- Jouw voordeel € 3,50
Stagg PSB-38/T 38 inch hardwaretas + drumsleutel
Artikelnr: 9000-0027-3027
-
+
-
- € 88,95
Alternatieve producten andere merken
Zoek alle producten in de categorie Drumhardware-koffers & tassenPearl PPB-KPHD38W 38 inch hardwaretas met wielen
4.6
7 reviews
Op voorraad
Adviesprijs
€ 151,-
€ 139,-
Gator Cases GP-HDWE-1436 draagtas voor drum hardware
5
1 review
Op voorraad
Adviesprijs
€ 79,-
€ 55,-
Konig & Meyer 14041 draagtas voor 14044, 14045, 14046 of 14047 kruk
Op voorraad
Adviesprijs
€ 65,-
€ 47,-